Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Oferta reklamowa 2024 - Halo reklama! | Reklama halorzeszow.pl

Podziel się
Oceń

Zapraszamy do skorzystania z usług reklamowych naszego portalu. Chcesz zareklamować swoją firmę? Szukasz dobrej i skutecznej reklamy online? Dobrze trafiłeś!
Oferta reklamowa 2024 - Halo reklama! | Reklama halorzeszow.pl

Nasze Biuro Reklamy reprezentują:

Łukasz Kotulak – wybór miejsc, sprzedaż reklam online - oferty indywidualne

Preferujemy publikację banerów przygotowanych przez Klienta 

UKŁAD REKLAM NA STRONIE GŁÓWNEJ

UKŁAD REKLAM NA PODSTRONIE - WIDOK PRZYKŁADOWEGO ARTYKUŁU

 

O wszystkich szczegółach związanych z cennikiem, miejscami publikacji banerów i promocjami, dowiesz się kontaktując się z Biurem Reklamy naszego portalu, pod nr tel.: +48 793 208 207 lub mail [email protected] 
 
Oferujemy: 

1.Artykuł sponsorowany:

  • Przesłany przez Klienta materiał do 2000 znaków ze spacjami, w tym maksymalnie 1 link dofollow oraz max 3 zdjęcia (zdjęcia poziome o rozdzielczości 1600x900px): 1000 ZŁ netto link dofollow na 12 mcy, inne warunki wymagają negocjacji
  • Napisanie przez nas artykułu sponsorowanego: 400 zł netto za każde rozpoczęte 2000 znaków.

2. Udostępnianie treści na socialach:

Wykupione artykuły opublikowane na HaloRzeszow.pl udostępniamy na naszych socjalach. Koszt udostępnienia na wszystkie socjale to dodatkowo 200 zł netto, a są to:

Oprócz ruchu organicznego oferujemy reklamy płatne na Facebook i Instagram. Nasze konto reklamowe jest zweryfikowane przez Meta również dla reklam społecznych i politycznych, kredytów, nieruchomości i ofert pracy. Promować możemy grafiki, rolki, filmy, lub wyżej wspomniane linki do treści reklamowych na naszym portalu.

3. Baner:

  • Na stronie halorzeszow.pl posiadamy wiele potencjalnych miejsc na publikację banerów reklamowych zarówno w formacie prostokąta, jak i kwadratu.
  • Banery publikujemy pojedynczo w miejscach na wyłączność, jak i w rotacji tzn. po każdym odświeżeniu strony następuje zmiana prezentowanego banneru. W jednym miejscu możemy zakotwiczyć maksymalnie 3 banery. 
  • Banery publikowane mogą być jako element strony niepodlegający działaniu programów typu adblock, lub jako typowa reklama, która takim blokadom już się nie opiera. W pierwszym przypadku klient otrzymuje od nas raport wyświetleń i kliknięć danej reklamy. W drugim przypadku nie mamy technicznej możliwości wygenerowania takiego raportu.
  • Ceny i okresy emisji banerów uzgadniamy indywidualnie, zależą one m.in. od czasu emisji i wielkości baneru. Mogą one mieć 970 px szerokości przy 150-300 px wysokości (deskop) oraz 720x300px (mobile).
  • Przykładowy rozkład miejsc na banery znajduje się tutaj: https://www.halorzeszow.pl/artykul/8882,oferta-reklamowa-2023-halo-reklama-reklama-halorzeszow-pl 

Ponadto oferujemy płatny post/link na naszej stronie fb – budżet, zasięg, czas trwania kampanii do uzgodnienia.


Kwoty netto są kwotami brutto. Wystawiamy faktury BEZ VAT 
Wydawcą portalu jest firma MediaDOM Łukasz Kotulak NIP 6852057755 
Nr konta do wpłat w mBank 64 1140 2004 0000 3802 4294 3370

Portal HaloRzeszow.pl jest tytułem prasowym zarejestrowanym w rejestrze czasopism Sądu Okręgowego w Rzeszowie pod nr 847.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama