Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Oferta reklamowa 2024 - Halo reklama! | Reklama halorzeszow.pl

Podziel się
Oceń

Zapraszamy do skorzystania z usług reklamowych naszego portalu. Chcesz zareklamować swoją firmę? Szukasz dobrej i skutecznej reklamy online? Dobrze trafiłeś!
Oferta reklamowa 2024 - Halo reklama! | Reklama halorzeszow.pl

Nasze Biuro Reklamy reprezentują:

Łukasz Kotulak – wybór miejsc, sprzedaż reklam online - oferty indywidualne

Preferujemy publikację banerów przygotowanych przez Klienta 

UKŁAD REKLAM NA STRONIE GŁÓWNEJ

UKŁAD REKLAM NA PODSTRONIE - WIDOK PRZYKŁADOWEGO ARTYKUŁU

 

O wszystkich szczegółach związanych z cennikiem, miejscami publikacji banerów i promocjami, dowiesz się kontaktując się z Biurem Reklamy naszego portalu, pod nr tel.: +48 793 208 207 lub mail [email protected] 
 
Oferujemy: 

1.Artykuł sponsorowany:

  • Przesłany przez Klienta materiał do 2000 znaków ze spacjami, w tym maksymalnie 1 link dofollow oraz max 3 zdjęcia (zdjęcia poziome o rozdzielczości 1600x900px): 1000 ZŁ netto link dofollow na 12 mcy, inne warunki wymagają negocjacji
  • Napisanie przez nas artykułu sponsorowanego: 400 zł netto za każde rozpoczęte 2000 znaków.

2. Udostępnianie treści na socialach:

Wykupione artykuły opublikowane na HaloRzeszow.pl udostępniamy na naszych socjalach. Koszt udostępnienia na wszystkie socjale to dodatkowo 200 zł netto, a są to:

Oprócz ruchu organicznego oferujemy reklamy płatne na Facebook i Instagram. Nasze konto reklamowe jest zweryfikowane przez Meta również dla reklam społecznych i politycznych, kredytów, nieruchomości i ofert pracy. Promować możemy grafiki, rolki, filmy, lub wyżej wspomniane linki do treści reklamowych na naszym portalu.

3. Baner:

  • Na stronie halorzeszow.pl posiadamy wiele potencjalnych miejsc na publikację banerów reklamowych zarówno w formacie prostokąta, jak i kwadratu.
  • Banery publikujemy pojedynczo w miejscach na wyłączność, jak i w rotacji tzn. po każdym odświeżeniu strony następuje zmiana prezentowanego banneru. W jednym miejscu możemy zakotwiczyć maksymalnie 3 banery. 
  • Banery publikowane mogą być jako element strony niepodlegający działaniu programów typu adblock, lub jako typowa reklama, która takim blokadom już się nie opiera. W pierwszym przypadku klient otrzymuje od nas raport wyświetleń i kliknięć danej reklamy. W drugim przypadku nie mamy technicznej możliwości wygenerowania takiego raportu.
  • Ceny i okresy emisji banerów uzgadniamy indywidualnie, zależą one m.in. od czasu emisji i wielkości baneru. Mogą one mieć 970 px szerokości przy 150-300 px wysokości (deskop) oraz 720x300px (mobile).
  • Przykładowy rozkład miejsc na banery znajduje się tutaj: https://www.halorzeszow.pl/artykul/8882,oferta-reklamowa-2023-halo-reklama-reklama-halorzeszow-pl 

Ponadto oferujemy płatny post/link na naszej stronie fb – budżet, zasięg, czas trwania kampanii do uzgodnienia.


Kwoty netto są kwotami brutto. Wystawiamy faktury BEZ VAT 
Wydawcą portalu jest firma MediaDOM Łukasz Kotulak NIP 6852057755 
Nr konta do wpłat w mBank 64 1140 2004 0000 3802 4294 3370

Portal HaloRzeszow.pl jest tytułem prasowym zarejestrowanym w rejestrze czasopism Sądu Okręgowego w Rzeszowie pod nr 847.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama