Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Pogoda

W piątek ulewa na Podkarpaciu. Możliwe podtopienia dróg i budynków
W piątek ulewa na Podkarpaciu. Możliwe podtopienia dróg i budynków

Wygląda na to, że na razie nie możemy liczyć na stabilną pogodę. Obecnie przez Polskę przechodzą przelotne deszcze, jednak niż prognozowany na piątek przyniesie ich ze sobą znacznie więcej m.in. dla Podkarpacia. Takiej ilości wody, wilgotna już ziemia, może nie być w stanie przyjąć. IMGW wydało oficjalne ostrzeżenia.

26.10.2023 15:45
IMGW wydał ostrzeżenia przed silnym mrozem
IMGW wydał ostrzeżenia przed silnym mrozem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym mrozem dla pięciu województw. "Żółte alerty" będą obowiązywać w większości powiatów do czwartkowego poranka, a na terenach górskich do soboty.

09.02.2023 19:39
GDDKiA ostrzega kierowców przed błotem pośniegowym i opadami śniegu
GDDKiA ostrzega kierowców przed błotem pośniegowym i opadami śniegu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegła w niedzielę po południu przed błotem pośniegowym i opadami śniegu, które mogą utrudniać jazdę.

05.02.2023 16:24
Pogoda na niedzielę. Zimno, wietrznie i wysokie ciśnienie!
Pogoda na niedzielę. Zimno, wietrznie i wysokie ciśnienie!

Na Podkarpaciu w niedzielę rano wszystkie drogi wojewódzkie i krajowe są przejezdne - poinformowały służby odpowiedzialne za ich utrzymanie. Większość dróg jest czarnych, jednak na części z ich zalega błoto pośniegowe, lokalnie, szczególnie, gdzie ruch jest mniejszy, trasy mogą być śliskie.

05.02.2023 09:47
IMGW ostrzega przed gołoledzią w części Podkarpacia
IMGW ostrzega przed gołoledzią w części Podkarpacia

IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla niektórych powiatów woj. Podkarpackiego przed opadami marznącej mżawki powodującej gołoledź. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 14 w niedzielę do godz. 7 w poniedziałek.

29.01.2023 23:35
Rzecznik IMGW: Rekordowy Sylwester; na zachodzie kraju 18 stopni
Rzecznik IMGW: Rekordowy Sylwester; na zachodzie kraju 18 stopni

Najprawdopodobniej o tej porze roku w Polsce nigdy nie było tak ciepło, a na pewno jest to najcieplejszy sylwester w ciągu ostatnich 30 lat - poinformował PAP rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski.

31.12.2022 18:06
Stany ostrzegawcze na rzekach na południu i północnym-wschodzie kraju
Stany ostrzegawcze na rzekach na południu i północnym-wschodzie kraju

IMGW informuje o przekroczeniu stanów ostrzegawczych na szeregu rzek na południu i północnym wschodzie Polski. W przypadku górnego biegu Pilicy Instytut przewiduje na niedzielę przekroczenie stanów alarmowych.

24.12.2022 20:42
W środę wieczorem zaczyna się astronomiczna zima
W środę wieczorem zaczyna się astronomiczna zima

W środę, 21 grudnia, dokładnie o godz. 22:48 Słońce przejdzie przez punkt przesilenia zimowego, co definiuje rozpoczęcie nowej pory roku: astronomicznej zimy. Długie zimowe noce sprzyjają obserwacjom obiektów astronomicznych na niebie, np. gwiazdozbioru Oriona czy jasnych planet.

21.12.2022 15:56
Synoptyk IMGW: od zachodu nadchodzi ocieplenie; na wschodzie nadal mroźno
Synoptyk IMGW: od zachodu nadchodzi ocieplenie; na wschodzie nadal mroźno

W poniedziałek do Polski zacznie wchodzić rozległy niż z opadami marznącego deszczu i śniegu. Na wschodzie pogoda nadal będzie zimowa - powiedziała PAP synoptyk IMGW-PIB Grażyna Dąbrowska. W ciągu kolejnych dni ciepłe masy powietrza polarno-morskiego obejmą cały kraj.

18.12.2022 22:34
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama