Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Chmielnik

Nowy most w Błędowej Tyczyńskiej już otwarty
Nowy most w Błędowej Tyczyńskiej już otwarty

21 października 2022 r. oddano do użytku most w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Nowy obiekt powstał w miejscu uszkodzonego przez powódź w 2020 roku.

24.10.2022 08:52
Pijany i bez uprawnień wjechał do rowu
Pijany i bez uprawnień wjechał do rowu

Do szpitala trafił kierujący peugeotem, który wczoraj wieczorem w Błędowie Tyczyńskiej wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Okazało się, że mężczyzna był pijany i nigdy nie posiadał prawa jazdy.

05.08.2022 10:54
MKS-em na wakacje. Co warto zobaczyć w Rzeszowie i okolicach?
MKS-em na wakacje. Co warto zobaczyć w Rzeszowie i okolicach?

Zaczęły się wakacje, sezon odpoczynku i podróży. Aby dobrze się bawić i spędzić miło czas, nie trzeba wyjeżdżać daleko. Oto przegląd najciekawszych miejsc i atrakcji w okolicach Rzeszowa, do których wygodnie dojedziesz liniami Międzygminnej Komunikacji Samochodowej.

07.07.2022 12:51
Pijany kierowca w Tyczynie. Był poszukiwany za jazdę po alkoholu
Pijany kierowca w Tyczynie. Był poszukiwany za jazdę po alkoholu

Policja w Tyczynie zatrzymała pijanego kierowcę opla mieszkańca gminy Chmielnik. Mężczyzna był poszukiwany w związku z jazdą po alkoholu.

06.06.2022 11:02
Rowerowa autostrada z Rzeszowa do Łańcuta. Kolejny krok wykonany
Rowerowa autostrada z Rzeszowa do Łańcuta. Kolejny krok wykonany

Około 20 kilometrów długości ma mieć trasa rowerowa, która połączy Rzeszów z Łańcutem. We wtorek prezydent Konrad Fijołek rozmawiał z władzami sąsiednich gmin o możliwościach jej przebiegu.

12.01.2022 12:36
Z Woli Rafałowskiej do Albigowej pojedziemy nową drogą
Z Woli Rafałowskiej do Albigowej pojedziemy nową drogą

Około 2 km drogi ma przebudowany odcinek drogi gminnej, biegnącej z Woli Rafałowskiej do Albigowej. Inwestycja powstała dzięki wsparciu polskiego rządu.

01.11.2021 07:10
"Polski Ład" w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim [INWESTYCJE]
"Polski Ład" w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim [INWESTYCJE]

Ponad 1,7 mld trafi do samorządów na Podkarpaciu w ramach "Polskie Ładu". Jakie inwestycje za to zostaną zrealizowane w Rzeszowie, powiecie rzeszowskim oraz gminach powiatu rzeszowskiego?

25.10.2021 12:37
Mieszkańcy Rzeszowa znów będą mogli wymienić tzw. kopciuchy
Mieszkańcy Rzeszowa znów będą mogli wymienić tzw. kopciuchy

Mieszkańcy Rzeszowa oraz sąsiednich gmin, które należą do Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego znów będą mogli wymienić w swoich domach tzw. kopciuchy. Nabór ruszy już 1 września.

25.08.2021 07:25
Zalany stadion w Chmielniku. Klub zbiera fundusze na odbudowę
Zalany stadion w Chmielniku. Klub zbiera fundusze na odbudowę

W minioną niedzielę woda doszczętnie zniszczyła stadion sportowy w Chmielniku. Teraz klub organizuje zbiórkę pieniędzy na jego odbudowę.

21.07.2021 17:21
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama