Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Sokołów Małopolski

III Otwarty Turniej Strzelecki im. mjr. Józefa Rzepki [FOTORELACJA]
III Otwarty Turniej Strzelecki im. mjr. Józefa Rzepki [FOTORELACJA]

2 czerwca 2024 r. na terenie Gminnej Strzelnicy Sportowej „Partyzant” w Sokołowie Małopolskim odbył się III Otwarty Turniej Strzelecki im. mjr. Józefa Rzepki, organizowany przez Powiat Rzeszowski. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem.

03.06.2024 14:43
Górno. Uczta smaków w powiecie rzeszowskim
Górno. Uczta smaków w powiecie rzeszowskim

W Górnie trwają XVI Targi Żywności Tradycyjnej Festiwal Podkarpackich Smaków, na które zapraszają Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Małopolski Andrzej Kraska.

26.05.2024 14:11
Turniej strzelecki w Sokołowie Młp.
Turniej strzelecki w Sokołowie Młp.

W dniu 21 maja odbył się I Otwarty Turniej Strzelecki im. mjr. Józefa Rzepki w Sokołowie Małopolskim. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dostępne miejsca dla zawodników zostały wyczerpane kilka dni przed wydarzeniem.

23.05.2023 10:28
Zamówił baterię, otrzymał kamień
Zamówił baterię, otrzymał kamień

Każdego dnia dochodzą do policji zgłoszenia o oszustwach podczas zakupów online. Przed finalizacją transakcji warto dokładnie sprawdzić wiarygodność sprzedawcy lub e-sklepu. Niestety, nawet oferty zamieszczone na renomowanych platformach sprzedażowych nie uchronią przed oszustami.

27.04.2023 12:06
Powiat Rzeszowski. Na strzelnicy upamiętnią Żołnierza Wyklętego
Powiat Rzeszowski. Na strzelnicy upamiętnią Żołnierza Wyklętego

Do 17 maja zbierane są zgłoszenia do udziału w I Otwartym Turnieju Strzeleckim im. majora Józefa Rzepki, zorganizowanym przez Powiat Rzeszowski i Starostę Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego.

27.04.2023 10:06
Rzeszowska policja poszukiwała zaginionego 73-latka. Odnaleźli go w Tarnobrzegu
Rzeszowska policja poszukiwała zaginionego 73-latka. Odnaleźli go w Tarnobrzegu

Od wtorku 19 lipca rzeszowska policja poszukiwała zaginionego mieszkańca Trzebosi. Okazało się, że zaginiony mężczyzna dotarł do Tarnobrzega.

22.07.2022 12:15
Są oferty na rozbudowę drogi S19 Sokołów Małopolski - Jasionka
Są oferty na rozbudowę drogi S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

Osiem ofert wpłynęło w przetargu na dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka, o długości ok. 13,8 km.

21.07.2022 06:06
Są pieniądze na inwestycje dla gmin popegeerowskich w powiecie rzeszowskim [LISTA]
Są pieniądze na inwestycje dla gmin popegeerowskich w powiecie rzeszowskim [LISTA]

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki naboru wyniki III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych dla gmin oraz powiatów z obszarów tzw. popegeerowskich. Jakie inwestycje z powiatu rzeszowskiego znalazły się na liście?

15.07.2022 12:25
Okradali samochody z opon i strzelali do nich z pistoletu
Okradali samochody z opon i strzelali do nich z pistoletu

Policjanci z Sokołowa Małopolskiego ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzieże opon z samochodów. Jeden z nich strzelając z pistoletu pneumatycznego wybił szyby w pojazdach.

30.05.2022 11:36
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama