Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Trzy kolejne osoby zatrzymane w sprawie nielegalnego hazardu

Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali trzy kolejne osoby z grupy przestępczej zajmującej się nielegalnym hazardem. Dodatkowo w 14 miejscach w kraju zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier, sprzęt elektroniczny i dokumentację. Grozi im do 8 lat więzienia.
Trzy kolejne osoby zatrzymane w sprawie nielegalnego hazardu
Kolejne zatrzymania w grupie przestępczej rozbitej przez podkarpacką KAS.

Źródło: KAS

Rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podkom. Edyta Chabowska przekazała w czwartek, że śledztwo prokuratury w tej sprawie sięga 2022 r., gdy rozpracowano grupę przestępczą zajmującą się nielegalnym hazardem.

Funkcjonariusze z podkarpackiej KAS zatrzymali ostatnio w tej sprawie kolejne trzy osoby. To dwaj mężczyźni w wieku 55 i 43 lat, którzy podejrzani są o udziału w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu urządzanie nielegalnych gier hazardowych na automatach do gier. Zaś 37-letnia kobieta usłyszała zarzut prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie zastosowała wobec nich poręczenie majątkowe, zakaz opuszczenia kraju, dozór policji i zakazu kontaktowania się z pozostałymi podejrzanymi.

Funkcjonariusze przeszukali również 14 miejsc w województwie podkarpackim, małopolskim i śląskim, gdzie zabezpieczyli liczną dokumentację, sprzęt elektroniczny oraz trzy nielegalne automaty do gier.

Od początku śledztwa zatrzymano 18 osób, w większości podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się urządzaniem nielegalnych gier na automatach. Czterech podejrzanych przebywa nadal w areszcie. W tym czasie zabezpieczono już w sumie 250 nielegalnych automatów, 270 tys. złotych w gotówce, a także majątek zatrzymanych warty ponad milion złotych.

Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się urządzaniem nielegalnych gier hazardowych grozi do 8 lat więzienia oraz wysokie grzywny.(PAP)


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama