Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie

Podziel się
Oceń

W dniu 14 sierpnia 2024 roku została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynku dydaktycznego Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie”, którą podpisali ze strony Zamawiającego: dr Krzysztof Jarosz – Starosta Rzeszowski oraz Jerzy Bednarz – Wicestarosta Rzeszowski, a ze strony Wykonawcy: Stanisław Wójtowicz właściciel firmy Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Wójtowicz.
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie

Źródło: Powiat Rzeszowski

W ramach zadania wykonany zostanie remont elewacji budynków Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie – budynku dydaktycznego, łącznika oraz sali gimnastycznej. Obiekty zostaną docieplone zgodnie z obowiązującymi normami, a elewacja zyska nową kolorystykę. Przedsięwzięcie zakłada również wymianę parapetów zewnętrznych, obróbek blacharskich i rur spustowych. Na dachu budynku łącznika przewidziano panele fotowoltaiczne o mocy około 20 kW. Wewnątrz budynku stare oprawy oświetleniowe zostaną wymienione na nowe o wyższej skuteczności, ze źródłami światła LED, dopasowanymi do funkcji oświetlenia pomieszczenia.

Wartość inwestycji wynosi około 2,3 mln zł. Na realizację zadania Powiat Rzeszowski pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 1 871 582,41 zł.

Przedsięwzięcie to wpisuje się w działalność Powiatu Rzeszowskiego mającą na celu systematyczne podnoszenie jakości i ulepszanie bazy dla kształcenia w powiecie, w tym dla szkolnictwa zawodowego.

Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie – szkoła licznych możliwości

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie jest jedną ze szkół będących w gestii Powiatu Rzeszowskiego, która oferuje kształcenie zawodowe. To placówka z szeroką gamą możliwości edukacyjnych. Wyposażona jest w nowoczesną bazę dydaktyczną. Innowacyjne podejście do nauczania umożliwia zdobywanie umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz zdobywania praktycznych umiejętności poprzez zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe, a także dzięki stażom, praktykom i kursom.

W ramach kształcenia zawodowego szkoła oferuje edukację w Branżowej Szkole I Stopnia (zawód: mechanik pojazdów samochodowych) oraz w technikum z kilkoma innowacjami pedagogicznymi (zawody: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk, technik handlowiec, technik logistyk). Szkoła dysponuje odpowiednio wyposażonymi działami warsztatowymi oraz Stacją Kontroli Pojazdów, które pełnią funkcję szkoleniową. Są także miejscem, gdzie wykonuje się niektóre rodzaje usług.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama