Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Bieszczadzki Oddział SG przyjmuje kolejnych mundurowych [Wideo]

Podziel się
Oceń

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w sposób ciągły prowadzi nabór nowych funkcjonariuszy do służby. W ostatnich dniach wcielono grupę 48 młodych adeptów. Znany jest również limit przyjęć na 2023 roku.
  • Źródło: Informacja prasowa
Bieszczadzki Oddział SG przyjmuje kolejnych mundurowych [Wideo]

Autor: BiOSG

W pierwszej połowie listopada uroczyste ślubowanie złożą nowi funkcjonariusza SG, następnie rozpoczną szkolenia podstawowe i podoficerskie. Po ich zakończeniu rozpoczną służbę w placówkach SG na Podkarpaciu.

W przyszłym roku planowane jest wcielenie do służby 135 kolejnych mundurowych, w tym już kilkudziesięciu w lutym.

Oferta służby w SG skierowana jest do osób, które mają wyłącznie polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, co najmniej wykształcenie średnie, są gotowe do podporządkowania się dyscyplinie służbowej oraz dają rękojmię dotrzymania tajemnicy służbowej.

Dodatkowym atutem będzie m.in. ukończenie szkoły w klasie o profilu mundurowym, kursów dodatkowych, znajomość języków obcych czy posiadanie prawa jazdy.

https://www.youtube.com/watch?v=iVB61AcRXIk

Wynagrodzenie za służbę po ukończonych kursach wynosi ok. 4400 zł netto.

W służbie funkcjonariusze nabywają m.in. prawo do dodatków mieszkaniowych, remontowych, wakacyjnych oraz tzw. mundurówki i 13. pensji. Po zdobyciu wymaganego doświadczenie mundurowi mogą również uczestniczyć w misjach zagranicznych.

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Praca w BiOSG oraz w Sekcji Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia tel.: 16 673 20 78 lub 16 673 23 84, e-mail: [email protected]

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama