Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Wiadomości

Zmiany w krajobrazie miasta: Bocianie gniazdo na osiedlu Zwięczyca!
Zmiany w krajobrazie miasta: Bocianie gniazdo na osiedlu Zwięczyca!

Na malowniczym osiedlu Zwięczyca, na ulicy Beskidzkiej, pojawił się niecodzienny widok - dwa bociany, które szybko zaczęły przygotowywać się do zakładania gniazda. Mieszkańcy osiedla nie pozostali obojętni na tę niezwykłą sytuację i postanowili podjąć działania, aby zapewnić ptakom odpowiednie warunki do zamieszkania.

09.05.2024 13:00
Pierwsza 'Kawa z NGO' w Międzynarodowym Centrum FENIKS!
Pierwsza 'Kawa z NGO' w Międzynarodowym Centrum FENIKS!

Wczoraj, w Międzynarodowym Centrum Integracji Feniks, miało miejsce pierwsze spotkanie "Kawa z NGO". Wydarzenie, zorganizowane przez Wydział Polityki Społecznej, zgromadziło różnorodne rzeszowskie organizacje pozarządowe, otwierając drzwi do integracji i współpracy na rzecz społeczności lokalnej.

08.05.2024 13:54
Podkarpacka policja podsumowała majowy weekend
Podkarpacka policja podsumowała majowy weekend

W trakcie majowego weekendu na terenie Podkarpacia doszło do 35 wypadków drogowych, w wyniku których poszkodowanych zostało 39 osób. Na szczęście, żadne z tych zdarzeń nie zakończyło się tragicznie.

06.05.2024 11:42
Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?
Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?

Ukraiński rząd ogłosił, że mężczyźni w wieku poborowym, czyli w wieku od 18 do 60 lat, będą mogli wyrabiać paszporty wyłącznie na terytorium Ukrainy. Decyzja ta wywołała falę oburzenia wśród Ukraińców mieszkających za granicą.

25.04.2024 09:52    1
Obchody 25 rocznicy przystąpienia Polski do NATO. WOLNOŚĆ POTRZEBUJE SIŁY!
Obchody 25 rocznicy przystąpienia Polski do NATO. WOLNOŚĆ POTRZEBUJE SIŁY!

Centralne obchody 25 rocznicy przystąpienia Polski do NATO odbyły się 12 marca w Muzeum Wojska Polskiego na Cytadeli Warszawskiej.

13.03.2024 15:39
Facebook znów niedostępny! Użytkownicy bez dostępu do serwisu
Facebook znów niedostępny! Użytkownicy bez dostępu do serwisu

Tym razem problemy Facebooka nie wiążą się z kontrowersjami wokół ochrony danych użytkowników. Platforma społecznościowa od kilku godzin boryka się z usterkami, a w ostatnim czasie wielu użytkowników całkowicie utraciło do niej dostęp.

05.03.2024 16:29    2    2
Żuraw Gdańsk
Od czerwca 2024 LOT-em z Rzeszowa do Gdańska

Polskie Linie Lotnicze LOT do letniej siatki połączeń dodały bezpośrednie połączenie z lotniska Rzeszów-Jasionka do Gdańsk-Rębiechowo. Idealne na urlop, lub weekendowy city break. W obie strony.

08.02.2024 10:26
Rzeszowskie spotkania pt. „Odkryjmy Europę! Przystanek – Belgia”
Rzeszowskie spotkania pt. „Odkryjmy Europę! Przystanek – Belgia”

Rada Unii Europejskiej to jedno z ważnych ciał unijnych, co sześć miesięcy zmienia się państwo, które kieruje jej działaniami na wszystkich szczeblach. Od 1 stycznia do 31 lipca rolę tą pełni Belgia. Z tej okazji rzeszowski ośrodek Europe Direct prowadzi specjalne spotkania pt. „Odkryjmy Europę! Przystanek – Belgia”.

29.01.2024 20:28    1    3
Propola: Kto pamięta, że Auschwitz wyzwolił m.in. Żyd?
Propola: Kto pamięta, że Auschwitz wyzwolił m.in. Żyd?

Przed nami kolejna rocznica wyzwolenia kompleksu obozowego Auschwitz-Birkenau - symbolu piekła, które człowiek jest w stanie zgotować innym, jedynie w imię własnych chorych wizji i przekonań. Wydarzenia upamiętniające ten moment, jak i, generalnie, ofiary Zagłady, organizowane są już teraz w różnych częściach Polski, także na Podkarpaciu. Czym tak naprawdę był dzień 27 stycznia 1945 r. i co odróżniało go od zwykłej kartki z kalendarza?

18.01.2024 18:53    3
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama