Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Artykuły

Sławomir Porada nowym przewodniczącym Zgromadzenia Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”
Sławomir Porada nowym przewodniczącym Zgromadzenia Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

W czwartek, 20 czerwca, Zgromadzenie Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” (ZGPKS) podjęło jednogłośną decyzję o wyborze Sławomira Porady, wójta gminy Trzebownisko, na nowego przewodniczącego. Wybór ten odbył się podczas posiedzenia, w którym uczestniczyło 34 delegatów, reprezentujących 18 samorządów wchodzących w skład Związku Gmin „PKS”.

Wczoraj, 08:58
Absolutorium dla władz Powiatu Rzeszowskiego
Absolutorium dla władz Powiatu Rzeszowskiego

Radni Powiatu Rzeszowskiego przyjęli na czwartkowej sesji (20 czerwca) sprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2023 i udzielili absolutorium władzom Powiatu.

Wczoraj, 08:37
Rzeszowskie przedszkola dbają o wodę. 13 placówek wzbogaci się o zbiorniki retencyjne
Rzeszowskie przedszkola dbają o wodę. 13 placówek wzbogaci się o zbiorniki retencyjne

W trosce o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój, rzeszowski Ratusz kontynuuje program montażu zbiorników retencyjnych na deszczówkę w miejskich placówkach. Tym razem nowe zbiorniki o pojemności 1000 litrów trafią do 13 rzeszowskich przedszkoli.

Wczoraj, 08:32
Rzeszów. W sobotę i niedzielę bez pokazów fontanny multimedialnej
Rzeszów. W sobotę i niedzielę bez pokazów fontanny multimedialnej

W najbliższą sobotę i niedzielę rzeszowska fontanna multimedialna będzie pracować w zmienionym trybie. Nie będą odbywać się pokazy dzienne i wieczorne.

Wczoraj, 08:23
Europejski Stadion Kultury – imprezy przez trzy dni [PROGRAM]
Europejski Stadion Kultury – imprezy przez trzy dni [PROGRAM]

150 twórców, 8 koncertów, 25 projektów artystycznych, 55 wydarzeń - tego wszystkiego będzie można doświadczyć podczas festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie. Wszystkie atrakcje są dostępne za darmo.

Wczoraj, 08:00
Protest rolników Duńkowiczki
Podkarpacka Oszukana Wieś. Ciąg dalszy protestu rolników w Duńkowiczkach

Od 31 maja w podkarpackiej wsi Duńkowiczki trwa protest mieszkańców, dotyczący budowy drogi 881 i połączenia jej z drogą krajową 77. Głos w interesie protestujących mieszkańców wsi zabrał poseł Adam Dziedzic.

20.06.2024 12:01
Trwa nabór do Rzeszowskiej Rady Seniorów. Kto może się zgłosić?
Trwa nabór do Rzeszowskiej Rady Seniorów. Kto może się zgłosić?

Jesteś aktywny i chcesz działać na rzecz innych seniorów? Miasto zachęca do działalności w Rzeszowskiej Radzie Seniorów. Nabór trwa do 24 czerwca.

20.06.2024 11:55
Wakacje z książką i Garfieldem w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie!
Wakacje z książką i Garfieldem w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie!

Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, rozpoczną się wakacje! Aby uczcić ten wyjątkowy czas, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat na wspólne przywitanie lata z Garfieldem, bajkowym bohaterem.

20.06.2024 10:43
Miss Polski 2024. Już za dwa tygodnie finałowa gala! Zobacz zdjęcia finalistek [FOTO]
Miss Polski 2024. Już za dwa tygodnie finałowa gala! Zobacz zdjęcia finalistek [FOTO]

Już za ponad dwa tygodnie, 5 lipca 2024 roku, w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które będzie świętować 35-lecie istnienia konkursu. Tegorocznemu wydarzeniu przyświeca hasło "Historia i nowoczesność. Mądra kobiecość w parze z prezencją".

20.06.2024 10:01
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama