Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Rzeszów

Katarzyna Maciechowska nową radną Rzeszowa
Katarzyna Maciechowska nową radną Rzeszowa

Podczas wtorkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Rzeszowa Katarzyna Maciechowska złożyła ślubowanie na radną. Zastąpi Marcina Deręgowskiego, który został wiceprezydentem miasta.

12.06.2024 08:57    1
Rzeszów. Na osiedlu Drabinianka powstaje nowy żłobek
Rzeszów. Na osiedlu Drabinianka powstaje nowy żłobek

Żłobek dla 190 maluchów powstaje przy ul. Jachowicza, w sąsiedztwie szkoły i przedszkola, które zostały oddane do użytku w 2022 roku. Nieopodal tworzona jest także piękna zielona strefa rekreacyjna – Arkadia.

11.06.2024 13:52
Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2024. Poznaj szczegóły
Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2024. Poznaj szczegóły

Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury odbędzie się w Rzeszowie po raz czternasty. Tegoroczna edycja największego na Podkarpaciu interdyscyplinarnego festiwalu kulturalnego to ponad 40 wydarzeń artystycznych, w tym Koncert Główny w Parku Sybiraków z kolektywami gwiazd z Polski i zagranicy.

11.06.2024 08:22
Wiosenna Wampiriada 2024: 17. edycja akcji już za nami!
Wiosenna Wampiriada 2024: 17. edycja akcji już za nami!

Już po raz 17. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego zorganizowało Wampiriadę, czyli akcję honorowego oddawania krwi. Tegoroczna wiosenna edycja wydarzenia cieszyła się sporym zainteresowaniem i przyniosła dobre rezultaty.

07.06.2024 20:05
Złota „trójka” Konrada Fijołka
Złota „trójka” Konrada Fijołka

Wejście w XXI w., digitalizacja, zero-emisyjne miasto, nowoczesna ochrona środowiska oraz rozwój gospodarczy i kreowanie ruchu inwestycyjnego w mieście - to tylko niektóre zadania trzech wiceprezydentów Rzeszowa, przedstawionych dziś na konferencji prasowej w Ratuszu przez Konrada Fijołka.

07.06.2024 19:56    1    1
Konrad Fijołek zmieni swoich zastępców! Będą to: Grzegorz Wrona i Krzysztof Stańko
Konrad Fijołek zmieni swoich zastępców! Będą to: Grzegorz Wrona i Krzysztof Stańko

W piątek (7.06.) po godzinie 15 mamy poznać najnowsze decyzje prezydenta Konrada Fijołka, który przedstawi swoich zastępców. Jak ustaliła nieoficjalnie redakcja Halo Rzeszów wiceprezydenta Rzeszowa otrzymają ludowcy (PSL) i Polska 2050 Szymona Hołowni.

07.06.2024 11:38
Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia
Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia

Zarząd Prowincji Niepokalanego Poczęcia NMP Zakonu Braci Mniejszych w Polsce (o. Bernardynów) podjął zaskakującą decyzję o bezpłatnym przekazaniu rzeszowskiego Pomnika Czynu Rewolucyjnego Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia. Monument ten, wybudowany przez władze PRL na terenie dawnego ogrodu klasztornego, stał się w ostatnich latach obiektem sporów politycznych.

07.06.2024 08:58    2
Rzeszowski "Elektronik" do rozbudowy
Rzeszowski "Elektronik" do rozbudowy

Rozpoczęła się rozbudowa Zespołu Szkół Elektronicznych im. Tadeusza Kościuszki w Rzeszowie. Inwestycja pochłonie blisko 9,5 mln zł i potrwa do końca 2025 roku.

06.06.2024 12:29
W piątek i sobotę w Rzeszowie zawody w triathlonie. Zamknięte drogi, autobusy pojadą objazdami
W piątek i sobotę w Rzeszowie zawody w triathlonie. Zamknięte drogi, autobusy pojadą objazdami

W najbliższy weekend Rzeszów stanie się areną zmagań triathlonistów. W piątek, 7 czerwca, odbędą się zawody Pucharu Europy w Triathlonie, a w sobotę, 8 czerwca, dwa wyścigi kolarskie: Supersprint Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Triathlonie. Na mieszkańców czekają spore utrudnienia.

06.06.2024 07:57
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama