Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Wielki Resoviacki Piknik Rodzinny: Święto Sportu i Rodzinnej Rozrywki

Wielki Resoviacki Piknik Rodzinny: Święto Sportu i Rodzinnej Rozrywki

Kategoria:

Wielki Resoviacki Piknik Rodzinny to wydarzenie, na które nie może zabraknąć żadna rodzina z Rzeszowa i okolic. Planowany na 19 maja 2024 roku, ten piknik obiecuje dzień pełen atrakcji, emocji i wspólnego świętowania.

Cała Resoviacka Rodzina stanie razem na stadionie Resovii, prezentując się w różnorodnych pokazach, konkursach, grach i zabawach. To doskonała okazja, by promować sportowy tryb życia oraz zjednoczyć się w biało-czerwonym duchu, oddając hołd lokalnemu dziedzictwu.

Na tym wyjątkowym pikniku pojawi się szereg sportowców, reprezentujących różne dyscypliny. Lekkoatleci, piłkarze, koszykarze, siatkarze, kolarze, łucznicy, zapaśnicy i bokserzy – wszyscy będą obecni, aby podzielić się swoją pasją i umiejętnościami z publicznością.

Przez cały dzień na stadionie będzie można wziąć udział w licznych konkursach i zabawach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie zabraknie także nagród, fantów oraz wydarzeń towarzyszących, które dodadzą piknikowi dodatkowego uroku.

Rozpoczęcie pikniku zaplanowano na godzinę 13:00, ale już od godziny 11:00 odbędą się kwalifikacje do wielkiego wyścigu kolarskiego na torze kolarskim MTB obok stadionu. Zwieńczeniem "Imienin Resovii" będzie bieg na 1905 metrów oraz mecz rezerw Resovii z Cosmosem Nowotaniec w ramach rozgrywek podkarpackiej IV ligi, który rozegrany zostanie na płycie głównej obiektu.

Wstęp na piknik jest wolny, więc nie ma powodu, aby nie dołączyć do tego wielkiego święta sportu, zabawy i wspólnoty. 19 maja spędźcie czas z Resovią i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków sportu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie nie tylko okazją do aktywności fizycznej, ale także do wspólnego celebrowania wartości sportu i jedności społecznej.


Lokalizacja
Wyspiańskiego 22, Rzeszów Stadion Resovii
Rozpoczęcie: 19.05.2024 13:00
Zakończenie: 19.05.2024 20:00
Nomada w Rzeszowie! - Spotkanie podróżnicze 'z Poznania do Dakaru rowerem!' Nomada w Rzeszowie! - Spotkanie podróżnicze 'z Poznania do Dakaru rowerem!' Zapraszamy na prelekcję wspaniałego podróżnika Łukasza Majewskiego, który pokonał imponującą trasę z Poznania do stolicy Senegalu, Dakaru rowerem! Instagram: https://www.instagram.com/nomadawdrodze/YouTube: https://www.youtube.com/@nomadawdrodze4987Przez ostatnie lata on przemierzył na rowerze i z namiotem cztery kontynenty, przekraczając granice 44 krajów i pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów. To były osiem epickich wypraw rowerowych, podczas których spędził ponad tysiąc nocy pod namiotem na dziko. Wow, to naprawdę sporo!Najnowsza podróż rozpoczęła się w Poznaniu, a po czterech miesiącach intensywnej jazdy i 7500 kilometrach zakończyła się w stolicy Senegalu, Dakarze.Podczas przemierzania bezdroży Sahary doświadczył nie tylko niezwykłych krajobrazów, ale także historii upadłych mauriańskich królestw, śladów marokańskich dynastii oraz tradycji karawan przemierzających pustynie z północy na południe i z powrotem. To było niezapomniane spotkanie z historią i kulturą tego regionu.Ale nie tylko krajobrazy i historia miały wpływ na niego w trakcie tej podróży. Przez ten czas dokonała się w nim pewna metamorfoza. Przestał patrzeć na zachodnioafrykańskie społeczeństwa przez pryzmat uproszczeń czy stereotypów. Zamiast tego zaczął dostrzegać ich skomplikowaną rzeczywistość, ich codzienność i różnorodność.Po dziesiątkach tysięcy kilometrów pokonanych na rowerze i setkach noclegów na dziko, jego podróż stała się czymś więcej niż tylko rzeczywistością - stała się podróżą przez wyobrażone światy, przez jego własne wyobrażenia i przekonania. Data rozpoczęcia wydarzenia: 30.05.2024 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 30.05.2024 23:50
Reklama
Reklama