Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg na ul. Miłocińskiej w Rzeszowie!

Podziel się
Oceń

Nie udało się uratować życia kobiety, która została potrącona przez pociąg osobowy na wysokości strefy Dworzysko w Rzeszowie.
Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg na ul. Miłocińskiej w Rzeszowie!

Źródło: archiwum

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 18 na wysokości strefy Dworzysko na wysokości ul. Morelowej (w okolicy przystanku Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej). Na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną, straż ochrony kolei, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

Z nieznanych dotąd przyczyn kobieta znalazła się na torach kolejowych. Tam została potrącona przez pociąg POLREGIO Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej relacji Dębica - Rzeszów Główny. 

- Życia kobiety nie udało się uratować - przekazał nam przed godz. 19 kpt. Mateusz Janeczek ze Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. - Policja potwierdza tożsamość kobiety - powiedziała w rozmowie z Halo Rzeszów kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Na trasie kolejowej z Trzciany do stacji Rzeszów Główny występują utrudnienia. Jak podaje PKP, praktycznie wszystkie pociągi jadące w stronę stolicy Podkarpacia notują opóźnienia, niekiedy nawet ponad pół godziny. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

- Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniać będą rzeszowscy policjanci - przekazała kom. Wrona. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama