Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg na ul. Miłocińskiej w Rzeszowie!

Podziel się
Oceń

Nie udało się uratować życia kobiety, która została potrącona przez pociąg osobowy na wysokości strefy Dworzysko w Rzeszowie.
Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg na ul. Miłocińskiej w Rzeszowie!

Źródło: archiwum

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 18 na wysokości strefy Dworzysko na wysokości ul. Morelowej (w okolicy przystanku Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej). Na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną, straż ochrony kolei, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

Z nieznanych dotąd przyczyn kobieta znalazła się na torach kolejowych. Tam została potrącona przez pociąg POLREGIO Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej relacji Dębica - Rzeszów Główny. 

- Życia kobiety nie udało się uratować - przekazał nam przed godz. 19 kpt. Mateusz Janeczek ze Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. - Policja potwierdza tożsamość kobiety - powiedziała w rozmowie z Halo Rzeszów kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Na trasie kolejowej z Trzciany do stacji Rzeszów Główny występują utrudnienia. Jak podaje PKP, praktycznie wszystkie pociągi jadące w stronę stolicy Podkarpacia notują opóźnienia, niekiedy nawet ponad pół godziny. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

- Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniać będą rzeszowscy policjanci - przekazała kom. Wrona. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama