Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Jest teaser nagrywanego m.in. w Rzeszowie filmu "Rage of stars" Łukasza Roga [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Reżyser Łukasz Róg przygotował teaser swojego najnowszego filmu "Rage ofstars", do którego część zdjęć nagrywano w Rzeszowie.
Jest teaser nagrywanego m.in. w Rzeszowie filmu "Rage of stars" Łukasza Roga [WIDEO]

Źródło: screen teasera "Rage of stars" Łukasza Roga

Teaser to krótki, intrygujący materiał promocyjny, którego celem jest zainteresowanie odbiorców oraz pobudzenie ich ciekawości wobec promowanego filmu. Mówiąc krótko, jest to wstępna zapowiedź filmu, która ma przykuć uwagę nie tyle co przyszłych widzów, ale ewentualnych jego dystrybutorów. 

Teasery mają na celu wzbudzenie emocji i zainteresowania, skłaniając odbiorców do poszukiwania więcej informacji lub oczekiwania na pełną wersję materiału promocyjnego.

ZOBACZ TEASER "RAGE OF STARS":

Zdjęcia do "Rage of stars" nagrywane były podczas tegorocznych wakacji, m.in. w Rzeszowie. Na planie spotkała się międzynarodowa ekipa, w tym wybrani w castingu aktorzy: Andrea Tivadar, Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani z serialu Wikingowie: Jack McEvoy i Elijah Rowen. Zdjęcia rozpoczęły się na początku lipca i przez prawie dwa miesiące, przy wsparciu władz miasta i w niełatwych warunkach pogodowych, udało się zrealizować wszystkie zaplanowane sceny. Producentem filmu jest Lukra Films, a jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2024 roku.

Łukasz Róg po tym jak zupełnie sam nakręcił krótkometrażowy film No stars anymore, który zdobył kilkanaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych, postanowił nie odpuścić i nakręcić swój fabularny debiut – film Rage of stars. Tym razem do współpracy zaprosił profesjonalną ekipę, co stało się możliwe dzięki rzeszowskiemu biznesmenowi Rafałowi Kaliszowi, który uwierzył w talent i zapał początkującego reżysera i projekt wsparł finansowo. Film Rage of stars  będzie mrocznym kinem akcji, co jest naturalną konsekwencją wieloletniej fascynacji Łukasza Roga amerykańskim kinem gatunkowym. Scenerią do opowiedzenia historii kobiety z międzynarodowych oddziałów specjalnych, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata, stał się Rzeszów. To rodzinne miasto reżysera, z którym jest emocjonalne związany i które bardzo dobrze zna. Realizacja zdjęć w większości odbywała się w nocy, co było niemałym wyzwaniem także ze względu na trudne warunki pogodowe, jakie w Rzeszowie miały miejsce tego lata. 

ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO W RZESZOWIE:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
Reklama
Reklama