Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Jest teaser nagrywanego m.in. w Rzeszowie filmu "Rage of stars" Łukasza Roga [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Reżyser Łukasz Róg przygotował teaser swojego najnowszego filmu "Rage ofstars", do którego część zdjęć nagrywano w Rzeszowie.
Jest teaser nagrywanego m.in. w Rzeszowie filmu "Rage of stars" Łukasza Roga [WIDEO]

Źródło: screen teasera "Rage of stars" Łukasza Roga

Teaser to krótki, intrygujący materiał promocyjny, którego celem jest zainteresowanie odbiorców oraz pobudzenie ich ciekawości wobec promowanego filmu. Mówiąc krótko, jest to wstępna zapowiedź filmu, która ma przykuć uwagę nie tyle co przyszłych widzów, ale ewentualnych jego dystrybutorów. 

Teasery mają na celu wzbudzenie emocji i zainteresowania, skłaniając odbiorców do poszukiwania więcej informacji lub oczekiwania na pełną wersję materiału promocyjnego.

ZOBACZ TEASER "RAGE OF STARS":

Zdjęcia do "Rage of stars" nagrywane były podczas tegorocznych wakacji, m.in. w Rzeszowie. Na planie spotkała się międzynarodowa ekipa, w tym wybrani w castingu aktorzy: Andrea Tivadar, Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani z serialu Wikingowie: Jack McEvoy i Elijah Rowen. Zdjęcia rozpoczęły się na początku lipca i przez prawie dwa miesiące, przy wsparciu władz miasta i w niełatwych warunkach pogodowych, udało się zrealizować wszystkie zaplanowane sceny. Producentem filmu jest Lukra Films, a jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2024 roku.

Łukasz Róg po tym jak zupełnie sam nakręcił krótkometrażowy film No stars anymore, który zdobył kilkanaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych, postanowił nie odpuścić i nakręcić swój fabularny debiut – film Rage of stars. Tym razem do współpracy zaprosił profesjonalną ekipę, co stało się możliwe dzięki rzeszowskiemu biznesmenowi Rafałowi Kaliszowi, który uwierzył w talent i zapał początkującego reżysera i projekt wsparł finansowo. Film Rage of stars  będzie mrocznym kinem akcji, co jest naturalną konsekwencją wieloletniej fascynacji Łukasza Roga amerykańskim kinem gatunkowym. Scenerią do opowiedzenia historii kobiety z międzynarodowych oddziałów specjalnych, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata, stał się Rzeszów. To rodzinne miasto reżysera, z którym jest emocjonalne związany i które bardzo dobrze zna. Realizacja zdjęć w większości odbywała się w nocy, co było niemałym wyzwaniem także ze względu na trudne warunki pogodowe, jakie w Rzeszowie miały miejsce tego lata. 

ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO W RZESZOWIE:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama