Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek na Załężu. Kierowca lexusa potrącił 97-latkę

Podziel się
Oceń

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Po godz. 17 doszło tam do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych.
Wypadek na Załężu. Kierowca lexusa potrącił 97-latkę
Po wypadku w rejonie Asseco Rzeszów tworzyły się korki.

Źródło: Czytelnik Halo Rzeszów

- Kobieta z obrażeniami ciała, została przetransportowana do szpitala - powiedział nam kom. Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Jak zauważył policjant ze względu na podeszły wiek poszkodowanej, nie wiadomo jeszcze czy jej stan jest poważny. 

Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. - Kierujący lexusem, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Ronda Kuronia, nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie znajdującej się na pasach - opisuje wypadek rzecznik policji. Jak dodał, uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. 

Przez pewien czas w obrębie Ronda Pobitno w kierunku Ronda Kuronia występowały utrudnienia. Obecnie ruch odbywa się bez zakłóceń.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśnia policja. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 08.11.2023 15:52
Komentarz zablokowany

Marta 08.11.2023 08:26
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Kierowca ambulansu się popisał ... Bez komentarzaData dodania komentarza: 15.07.2024, 22:12Źródło komentarza: Zderzenie bmw i dacii na S19 w Jasionce. W wypadku ucierpiały dzieci! [WIDEO]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Passat i wszystko jasne !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Koszmarny wypadek na Podkarpaciu! Podczas dachowania dwie osoby wypadły z pojazdu. Niestety nie żyjąAutor komentarza: MieszczuchTreść komentarza: Tak to jest jak do miasta przyjeżdża wieś !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: No wszystko wiadomo. Dwa orły 22,26 lat. Jeden z nich musiał zapier..... brak wyobrażniData dodania komentarza: 15.07.2024, 10:45Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: StalowyTreść komentarza: Prawda i tylko prawda nas wyzwoli! Ukraińcy precz z Polski!Data dodania komentarza: 13.07.2024, 17:12Źródło komentarza: W Stalowej Woli pokażą inscenizację Rzezi Wołyńskiej. Wydarzenie budzi kontrowersjeAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama