Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pijany kierowca sprawcą wypadku. 4 osoby trafiły do szpitali

Podziel się
Oceń

Wczoraj w nocy w miejscowości Straszęcin w powiecie dębickim doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierujący mazdą nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z mitsubishi. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby, w tym jedna z poważnymi obrażeniami.
Pijany kierowca sprawcą wypadku. 4 osoby trafiły do szpitali

Źródło: archiwum policji

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec Straszęcina, kierujący mazdą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka mitsubishi.

W wyniku zderzenia 51-letnia pasażerka mitsubishi doznała poważnych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Rzeszowie. 52-letni kierowca mitsubishi i 17-letni pasażer mazdy zostali przewiezieni do szpitala w Dębicy.

Kierujący mazdą, jako jedyna osoba, która nie ucierpiała w wypadku, został zatrzymany i przewieziony do komendy policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,6 promila alkoholu.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Marta 14.11.2023 09:27
Komentarz zablokowany

Dominik 13.11.2023 13:47
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama