Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Atak nożem na 12-latkę na Mikołajczyka? Dziewczynka trafiła do szpitala!

Podziel się
Oceń

Trwa policyjna obława za sprawcą ataku ostrym narzędziem na 12-latkę. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Mikołajczyka.
Atak nożem na 12-latkę na Mikołajczyka? Dziewczynka trafiła do szpitala!

Źródło: archiwum

Po godzinie 17 do rzeszowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o ataku ostrym narzędziem na 12-latkę. Napastnik zaatakował dziewczynkę przed blokiem na ul. Mikołajczyka. Na miejsce natychmiast zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

- Ranna dziewczynka, po zranieniu ostrym narzędziem trafiła do szpitala - przekazała nam Anna Klee-Bylica, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Okoliczni mieszkańcy, wstrząśnięci tym, co się stało, mówią między sobą, że poszkodowana dziewczynka pochodzi z Ukrainy. Czy doszło do rodzinnej sprzeczki, czy jednak 12-latka stała się ofiara przypadkowego ataku? Tego nie wiadomo.

Obława za nożownikiem!

Trwa policyjna obława za napastnikiem. Policja nie zdradza, kto dokładnie jest poszukiwany. - Policjanci są na miejscu i poszukują sprawcy - powiedziała Klee-Bylica. Nie znaleziono także narzędzia, którym dziewczynce zadano rany. 

W jakim stanie jest dziewczynka? Policja też nie chce ujawniać szczegółów. Jak nieoficjalnie ustaliła redakcja Halo Rzeszów, u źródeł zbliżonych do pracowników Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, stan dziewczynki jest stabilny. Jak przekazał nasz informator, "trwa oczekiwanie na decyzję, czy konieczne będą większe zabiegi chirurgiczne". 

Na rzeszowskiej Baranówce zaroiło się nie tylko od policyjnych radiowozów, ale też straży pożarnej. Strażacy zostali poproszeni o pomoc policji w oświetleniu miejsca ataku. 

PRZCZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama