Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Atak nożownika w Rzeszowie. 12 -letnia dziewczynka po operacji przebywa na OIOM

Podziel się
Oceń

Konieczna była operacja chirurgiczna 12-letniej dziewczynki, która w poniedziałek wieczorem została zaatakowana ostrym narzędziem na ul. Mikołajczyka w Rzeszowie.
Atak nożownika w Rzeszowie. 12 -letnia dziewczynka po operacji przebywa na OIOM
12-latka, która została zaatakowana najprawdopodobniej nożem, przeszła operację twarzy.

Źródło: pixabay (zdj. ilustracyjne)

Przypomnijmy, że wczoraj, ok. godz. 17 rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ataku na 12-letnią dziewczynkę. - Ustalono, że dziewczynka szła sama na zakupy do pobliskiego sklepu i nagle nieznany mężczyzna miał zajść ją od tyłu, a następnie zadał kilka ran w okolicach szyi oraz głowy, ostrym przedmiotem, najprawdopodobniej nożem - przekazał nam prokurator Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Policja natychmiast rozpoczęła obławę. - Nie są znane dokładne personalia napastnika. Wciąż prowadzone są czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny - wyjaśnił rzecznik Ciechanowski. Jak dodał, poszkodowaną jest 12-letnia dziewczynka pochodząca z Ukrainy, ale od dłuższego czasu mieszkająca w Polsce.

Ciężki stan 12-latki

Po ataku, dziewczynka zdołała zadzwonić do swojej mamy, która po chwili zjawiła się na miejscu zdarzenia i zadzwoniła na numer alarmowy.

Kiedy policja prowadziła czynności, zbierała ślady przestępstwa i próbowała zatrzymać napastnika, w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 odbyła się operacja dziewczynki. - Została poddana operacji chirurgicznej w strefie twarzowo-szczękowej. Aktualnie dziewczynka przebywa na OIOM, gdzie wkrótce podjęte będą próby wybudzenia jej - poinformował we wtorek rano Tomasz Warchoł, rzecznik szpitala. 

Stan dziewczynki określany jest jako ciężki, ale stabilny. - Rokowania są dobre - przekazał Warchoł. 

We wtorek rano w okolicy wczorajszego ataku ponownie pojawiła się policja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poszukiwany ma ok. 180 cm wzrostu i krępej budowy ciała. Policja nie informuje jednak, czy ustalono jego personalia, oraz czy zdecyduje się ewentualnie opublikować wizerunek napastnika. 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama