Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Atak nożownika w Rzeszowie. 12 -letnia dziewczynka po operacji przebywa na OIOM

Podziel się
Oceń

Konieczna była operacja chirurgiczna 12-letniej dziewczynki, która w poniedziałek wieczorem została zaatakowana ostrym narzędziem na ul. Mikołajczyka w Rzeszowie.
Atak nożownika w Rzeszowie. 12 -letnia dziewczynka po operacji przebywa na OIOM
12-latka, która została zaatakowana najprawdopodobniej nożem, przeszła operację twarzy.

Źródło: pixabay (zdj. ilustracyjne)

Przypomnijmy, że wczoraj, ok. godz. 17 rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ataku na 12-letnią dziewczynkę. - Ustalono, że dziewczynka szła sama na zakupy do pobliskiego sklepu i nagle nieznany mężczyzna miał zajść ją od tyłu, a następnie zadał kilka ran w okolicach szyi oraz głowy, ostrym przedmiotem, najprawdopodobniej nożem - przekazał nam prokurator Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Policja natychmiast rozpoczęła obławę. - Nie są znane dokładne personalia napastnika. Wciąż prowadzone są czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny - wyjaśnił rzecznik Ciechanowski. Jak dodał, poszkodowaną jest 12-letnia dziewczynka pochodząca z Ukrainy, ale od dłuższego czasu mieszkająca w Polsce.

Ciężki stan 12-latki

Po ataku, dziewczynka zdołała zadzwonić do swojej mamy, która po chwili zjawiła się na miejscu zdarzenia i zadzwoniła na numer alarmowy.

Kiedy policja prowadziła czynności, zbierała ślady przestępstwa i próbowała zatrzymać napastnika, w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 odbyła się operacja dziewczynki. - Została poddana operacji chirurgicznej w strefie twarzowo-szczękowej. Aktualnie dziewczynka przebywa na OIOM, gdzie wkrótce podjęte będą próby wybudzenia jej - poinformował we wtorek rano Tomasz Warchoł, rzecznik szpitala. 

Stan dziewczynki określany jest jako ciężki, ale stabilny. - Rokowania są dobre - przekazał Warchoł. 

We wtorek rano w okolicy wczorajszego ataku ponownie pojawiła się policja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poszukiwany ma ok. 180 cm wzrostu i krępej budowy ciała. Policja nie informuje jednak, czy ustalono jego personalia, oraz czy zdecyduje się ewentualnie opublikować wizerunek napastnika. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama