Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo odsunięty od prowadzenia drużyny

Podziel się
Oceń

Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo został w czwartek odsunięty od prowadzenia drużyny. Wpływ na taką decyzję władz klubu miały słabe wyniki drużyny.
Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo odsunięty od prowadzenia drużyny
Na zdjęciu trener Mirosław Hajdo.

Źródło: mat. CWKS Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów zalicza serie niezbyt udanych meczów. Obecnie drużyna znajduje się na pozycji spadkowej w Fortuna I Lidze. Słabe wyniki zespołu, spotkały się jednoznaczną decyzją zarządu. 

- Decyzją władz klubu CWKS Resovia Rzeszów S.A. z dniem 16 listopada Mirosław Hajdo został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Resovii Rzeszów. Dziękujemy trenerowi za wkład pracy włożony w prowadzenie naszego zespołu - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, zamieszczonym w mediach społecznościowych. 

Mirosław Hajdo pracę z Resovią rozpoczął 6 września 2022 roku i poprowadził w niej łącznie 44 mecze. Już poprzedni sezon dla biało-czerwonych "pasiaków" nie był udany. Ostatecznie drużyna zajęła 14. miejsce w tabeli punktowej.

Teraz jest jeszcze gorzej. Obecnie Resovia zajmuje 16. miejsce, ze zgromadzonymi tylko 14 punktami na koncie. Jeżeli piłkarze nie poprawią swoich wyników, drużyna spadnie do II ligi. 

"Mirosław Hajdo jako piłkarz reprezentował barwy takich klubów, jak Pogórze Pleśna, Tarnovia Tarnów, Garbarnia Kraków, Górnik Wieliczka, Prądniczanka Kraków i Tramwaj Kraków. W 1995 roku skończył AWF i łączył pracę nauczyciela wychowania fizycznego z posadą w Cracovii. Szkolił tam młodzież, był też asystentem trenera, aż wreszcie na krótko sam poprowadził Pasy. Trwało to jednak tylko miesiąc. W Krakowie pozostał – w różnych rolach – aż do 2006 roku, wyłączając krótki epizod w Dalinie Myślenice. W sezonie 2009/2010 po raz pierwszy prowadził Resovię, z kolei we wrześniu 2010 roku objął pierwszoligową Termalicę. Choć wcześniej sam podał się do dymisji, został w Niecieczy do maja 2011 roku. W następnych latach wciąż regularnie zmieniał miejsca pracy. Powrócił do Cracovii czy Resovii, ale prowadził też Chojniczankę, Sandecję czy Garbarnię. W 2019 roku trafił do Motoru Lublin, z którym wygrał ligę na czwartym poziomie rozgrywkowym, wywalczając awans do szczebla centralnego. Rok później objął rolę kierownika szkolenia w AP Cracovii, zanim przyjął propozycję od pierwszoligowej Resovii." - pisze portal goal.pl.

ZOBACZ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama