Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo odsunięty od prowadzenia drużyny

Podziel się
Oceń

Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo został w czwartek odsunięty od prowadzenia drużyny. Wpływ na taką decyzję władz klubu miały słabe wyniki drużyny.
Trener Resovii Rzeszów Mirosław Hajdo odsunięty od prowadzenia drużyny
Na zdjęciu trener Mirosław Hajdo.

Źródło: mat. CWKS Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów zalicza serie niezbyt udanych meczów. Obecnie drużyna znajduje się na pozycji spadkowej w Fortuna I Lidze. Słabe wyniki zespołu, spotkały się jednoznaczną decyzją zarządu. 

- Decyzją władz klubu CWKS Resovia Rzeszów S.A. z dniem 16 listopada Mirosław Hajdo został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Resovii Rzeszów. Dziękujemy trenerowi za wkład pracy włożony w prowadzenie naszego zespołu - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, zamieszczonym w mediach społecznościowych. 

Mirosław Hajdo pracę z Resovią rozpoczął 6 września 2022 roku i poprowadził w niej łącznie 44 mecze. Już poprzedni sezon dla biało-czerwonych "pasiaków" nie był udany. Ostatecznie drużyna zajęła 14. miejsce w tabeli punktowej.

Teraz jest jeszcze gorzej. Obecnie Resovia zajmuje 16. miejsce, ze zgromadzonymi tylko 14 punktami na koncie. Jeżeli piłkarze nie poprawią swoich wyników, drużyna spadnie do II ligi. 

"Mirosław Hajdo jako piłkarz reprezentował barwy takich klubów, jak Pogórze Pleśna, Tarnovia Tarnów, Garbarnia Kraków, Górnik Wieliczka, Prądniczanka Kraków i Tramwaj Kraków. W 1995 roku skończył AWF i łączył pracę nauczyciela wychowania fizycznego z posadą w Cracovii. Szkolił tam młodzież, był też asystentem trenera, aż wreszcie na krótko sam poprowadził Pasy. Trwało to jednak tylko miesiąc. W Krakowie pozostał – w różnych rolach – aż do 2006 roku, wyłączając krótki epizod w Dalinie Myślenice. W sezonie 2009/2010 po raz pierwszy prowadził Resovię, z kolei we wrześniu 2010 roku objął pierwszoligową Termalicę. Choć wcześniej sam podał się do dymisji, został w Niecieczy do maja 2011 roku. W następnych latach wciąż regularnie zmieniał miejsca pracy. Powrócił do Cracovii czy Resovii, ale prowadził też Chojniczankę, Sandecję czy Garbarnię. W 2019 roku trafił do Motoru Lublin, z którym wygrał ligę na czwartym poziomie rozgrywkowym, wywalczając awans do szczebla centralnego. Rok później objął rolę kierownika szkolenia w AP Cracovii, zanim przyjął propozycję od pierwszoligowej Resovii." - pisze portal goal.pl.

ZOBACZ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama