Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Szymon Wnęk z Nowej Lewicy naciska na tolerancję i wolność w Dniu Tolerancji

Podziel się
Oceń

Rzeszów stał się miejscem wyjątkowej debaty na temat tolerancji podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji, przypadającego 16. listopada.
Szymon Wnęk z Nowej Lewicy naciska na tolerancję i wolność w Dniu Tolerancji

Źródło: mat. prasowe

W trakcie swojego wystąpienia Szymon Wnęk podkreślił, że wolność jest najważniejszą wartością, jaką możemy posiadać, jednocześnie dodając, że tolerancja i akceptacja są najważniejszymi darowiznami, jakie możemy ofiarować współczłowiekowi. Jego przekaz skupiał się na sile jedności w różnorodności i znaczeniu akceptacji dla budowy zdrowych społeczności.

- Wolność to najważniejsze, co możemy mieć, a tolerancja i akceptacja to najważniejsze, co możemy dać!  – mówił Szymon Wnęk z Nowej Lewicy. fot. mat. prasowe

Młody polityk poruszył szereg kwestii związanych z wyzwaniami współczesnego społeczeństwa. Zaznaczył, że jednostki, które potrafią zgodnie współistnieć mimo różnic, tworzą społeczeństwo otwarte, bogate w różnorodność i gotowe do radzenia sobie z wyzwaniami globalnymi.

Konferencja prasowa zainicjowała ważną dyskusję na temat roli tolerancji w budowaniu społeczeństwa opartego na wartościach. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zgłębić refleksje i zastanowić się, w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do tworzenia bardziej otwartego i tolerancyjnego świata.

Wnioski z konferencji są klarowne: tolerancja, akceptacja i wolność to wartości, które powinniśmy pielęgnować w naszych społecznościach, by budować lepszą przyszłość dla wszystkich. Słowa Szymona Wnęka stają się wyzwaniem do refleksji i działania w imię jedności, która ma w sobie moc zmieniania społeczeństw na lepsze.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama