Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Szymon Wnęk z Nowej Lewicy naciska na tolerancję i wolność w Dniu Tolerancji

Podziel się
Oceń

Rzeszów stał się miejscem wyjątkowej debaty na temat tolerancji podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji, przypadającego 16. listopada.
Szymon Wnęk z Nowej Lewicy naciska na tolerancję i wolność w Dniu Tolerancji

Źródło: mat. prasowe

W trakcie swojego wystąpienia Szymon Wnęk podkreślił, że wolność jest najważniejszą wartością, jaką możemy posiadać, jednocześnie dodając, że tolerancja i akceptacja są najważniejszymi darowiznami, jakie możemy ofiarować współczłowiekowi. Jego przekaz skupiał się na sile jedności w różnorodności i znaczeniu akceptacji dla budowy zdrowych społeczności.

- Wolność to najważniejsze, co możemy mieć, a tolerancja i akceptacja to najważniejsze, co możemy dać!  – mówił Szymon Wnęk z Nowej Lewicy. fot. mat. prasowe

Młody polityk poruszył szereg kwestii związanych z wyzwaniami współczesnego społeczeństwa. Zaznaczył, że jednostki, które potrafią zgodnie współistnieć mimo różnic, tworzą społeczeństwo otwarte, bogate w różnorodność i gotowe do radzenia sobie z wyzwaniami globalnymi.

Konferencja prasowa zainicjowała ważną dyskusję na temat roli tolerancji w budowaniu społeczeństwa opartego na wartościach. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zgłębić refleksje i zastanowić się, w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do tworzenia bardziej otwartego i tolerancyjnego świata.

Wnioski z konferencji są klarowne: tolerancja, akceptacja i wolność to wartości, które powinniśmy pielęgnować w naszych społecznościach, by budować lepszą przyszłość dla wszystkich. Słowa Szymona Wnęka stają się wyzwaniem do refleksji i działania w imię jedności, która ma w sobie moc zmieniania społeczeństw na lepsze.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama