Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Podziel się
Oceń

Globalne trendy dla biznesu, światowe raporty, instrumenty wsparcia oraz wiedza ekspertów podczas wystąpień, prezentacji i webinarów. To merytoryka czerwcowej konferencji „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”. Wydarzenie jest szansą dla podkarpackich firm MŚP, które chcą i mają możliwość rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa.
  • Źródło: informacja prasowa
Podczas wydarzenia „PdlaP” przekazane zostaną informacje m.in. jak prowadzić biznes i przetrwać na rynku, promować się skuteczniej, rozpocząć proces transformacji cyfrowej, dobrać odpowiednie narzędzia finansowania, wybrać umowy i formy podmiotów prawnych, które zabezpieczają przedsiębiorców oraz umiejętnie dobierać strategie i taktyki rozwoju firmy. Konferencja jest bezpłatna dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia. Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” już we wtorek (30 czerwca br.) w godzinach 9:00–16:00.

Wydarzenie będzie transmitowane z G2A Areny przez Internet. Prelegenci będą dostępni online, gdzie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. W ramach konferencji odbędą się seminaria, dyskusje panelowe, prezentacje i zamknięte pokoje tematyczne, a także wieczorny networking na żywo. Wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci-praktycy gotowi podzielić się narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości – mówi Kamil Szymański, Prezes Zarządu CWK Operator, operatora G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego.

Uczestnicy konferencji poznają sposoby prowadzenia biznesu w nowej rzeczywistości, komercyjne narzędzia finansowania dla rozwoju biznesu, zagadnienia prawne i kadrowe, dobre praktyki i rozwiązania wdrożone w MŚP w czasie pandemii, trendy dla biznesu 2030, a także wdrażanie technologii i innowacji.

W trudnym czasie panującej pandemii koronawirusa COVID-19, w sytuacji odmrożenia gospodarki i w okresie przewidywanego kryzysu, chcemy wesprzeć podkarpackich przedsiębiorców w rozwoju ich firm oraz przekazać im poprzez Konferencję #PdlaP jak najwięcej dobrych praktyk, inspiracji i rozwiązań, które mogą pomóc im mierzyć się z dzisiejszą rzeczywistością. Jako Koalicja na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów będziemy zachęcać ich, aby wdrażali już dzisiaj trudne, nowatorskie, a często nawet przyszłościowe zmiany w modelu biznesowym, zarządzaniu czy też w stosowanych narzędziach – mówi Sławomir Olejnik, Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju w PCI.

Sektor podkarpackich MŚP nie miał do czynienia z sytuacją jak pandemia koronawirusa. Rynek przynosi informację, że firmy nie były na taką sytuację i jej skutki przygotowane. – Właściciele podmiotów gospodarczych, ze względu na kryzys podejmują decyzje o restrukturyzacji działalności, w tym zmiany formy jej prowadzenia, przekształcenia lub innej formy ograniczenia. Takie działania są często nieprzemyślane i nieprzygotowane. Efekt finalny nie jest satysfakcjonujący. Rodzi to ryzyko biznesowe, prawne, podatkowe i finansowe. Działania te mogą przynieść wynik odwrotny od zamierzonego – mówi Piotr Kamiński, kanclerz Loży Rzeszowskiej BCC. Doświadczenie i praktyczna wiedza zostaną przekazane podczas panelu „Jak bezpiecznie restrukturyzować firmę” przy udziale doradców i managera posiadającego doświadczenie w tym zakresie.

Udział w konferencji „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” jest otwarty i bezpłatny. Dla zainteresowanych wydarzeniem uruchomiono rejestrację on-line na stronie wydarzenia: http://pdlap.pl/ Organizatorem i inicjatorem wydarzenia są członkowie Koalicji na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów. – Konferencja „PdlaP” dostarczy praktycznych informacji dla przedsiębiorców z Podkarpacia. Dobre praktyki i merytoryczne wskazówki będą skuteczną inspiracją do rozwoju biznesu, zbieżnego z globalnymi trendami dla różnych branżach, ze szczególny uwzględnieniem pandemii, jej skutków i prognoz na przyszłość – mówi Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama