Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Wpadł na cmentarzu. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Podziel się
Oceń

Najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, gdy przyjechał odwiedzić groby swoich bliskich.
Wpadł na cmentarzu. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Autor: Podkarpacka Policja

Do zatrzymania doszło w sobotę po godz. 13. Policjanci z Posterunku Policji w Błażowej, pełniąc służbę w rejonie cmentarza w Kąkolówce, zwrócili uwagę na samochód marki Fiat. Za kierownicą siedział mężczyzna, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną z tej miejscowości.

Podczas interwencji funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 40-latek figurował w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności.

W trakcie kontroli okazało się również, że pojazd, którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych, dlatego policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta.

W poniedziałek mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie oraz kierowanie gróźb karalnych.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Natalia Treść komentarza: Jestem ciekawa, dla czego nie ma wzmianki o pociągach do Przemyśla, do którego dotarłam około 3 w nocy , zamiast 21.22??? Data dodania komentarza: 5.06.2026, 17:31 Źródło komentarza: Śmiertelne potrącenie na stacji w Sędziszowie. Środowy dramat sparaliżował ruch pociągów na Podkarpaciu Autor komentarza: cinkciarz Treść komentarza: Poszła w melanż ! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: Zaginęła 20-letnia Andżelika Kaczor [AKTUALIZACJA: Dziewczyna odnaleziona!] Autor komentarza: Wielki Dario Treść komentarza: Jak ja się przekopem tym zakazem tak że dokupie kilo karkówki i będzie melanzyk na kiełbasce i mięsku na pohybel czarnym i czerwonym 😂😂 Data dodania komentarza: 4.06.2026, 08:26 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: Odlot. Bardzo ważny artykuł, zwłaszcza dla katolików czytających ze zrozumieniem. Dla katolikow inaczej, może normalniej czytających, kompletna bzdura. A dla całej reszty, w tym mnie, kliknięcie po to, aby przekonać się co znowu obca służba odjaniepawliła. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:32 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Daniel W. Treść komentarza: Chłop w sukience ma mi mówić, kiedy mogę zjeść kawałek kiełbasy? :) Ludzie! Gdzie my żyjemy? A jak jestem zameldowany w Warszawie, a mieszkam w Rzeszowie to mogę skubnąć? :) Cyrk objazdowy... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 22:08 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: CHWDP Treść komentarza: A może nie warto i czas zakończyć wspieranie Banderowskiej Upadliny?! Data dodania komentarza: 3.06.2026, 18:05 Źródło komentarza: Uderzmy w Rzeszów i zobaczmy, co się stanie”. Szokujące słowa rosyjskiego propagandysty wywołały burzę
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama