Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Nowy radiowóz policyjny w nowych wyjątkowych barwach

Podziel się
Oceń

Jasielska policja powiększyła kolekcję radiowozów. Nowym nabytkiem Skoda Scala, która wyróżnia się na tle pozostałych samochodów nowym oznakowaniem.
Nowy radiowóz policyjny w nowych wyjątkowych barwach

Źródło: KPP Jasło

Scala jest wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra o mocy 150 KM. W samochodzie znajduje się także automatyczna skrzynia biegów DSG. Wyróżnia się on na tle pozostałych radiowozów nowym oznakowaniem — charakterystyczną cechą są dodatkowe elementy odblaskowe barwy żółto-zielonej o właściwościach fluorescencyjnych oraz zwiększona ilość sygnałów błyskowych LED. To wszystko ma na celu zwiększenie widoczności samochodu na drodze i poprawienie bezpieczeństwa policjantów oraz innych użytkowników ruchu drogowego.

źródło: KPP Jasło

Na co dzień Skoda będzie użytkowana przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle do patrolowania dróg i reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Samochód został zakupiony w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji etap II”, współfinansowanego przez Unię Europejską.

źródło: KPP Jasło

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama