Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Koszmarny wypadek w regionie. 4 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę, na drodze powiatowej między Nową Sarzyną, a Majdanem Łętowskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, cztery osoby trafiły do szpitala.
Koszmarny wypadek w regionie. 4 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]
Miejsce wypadku.

Źródło: fot. KPP Leżajsk

W niedzielę, około godziny 14.30, na jednej z dróg powiatowych doszło do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący bmw, 44-letni mieszkaniec Łętowni, jadąc od Nowej Sarzyny, w kierunku Majdanu Łętowskiego, najprawdopodobniej podczas wykonywania manewru wyprzedzania innego uczestnika ruchu, na prostym odcinku drogi zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki BMW, którym kierowała 23-letnia mieszkanka Łętowni.

W wyniku zderzenia jeden z samochodów dachował. 23-latka podróżowała z trzema pasażerami. Do szpitala trafiły cztery osoby. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Obydwoje kierujący bmw byli trzeźwi. Droga w miejscu, gdzie doszło do zderzenia, była całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci, gromadząc materiał dowodowy, który na dalszym etapie postępowania pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

fot. KPP Leżajsk (2)

Policja apeluje o ostrożność!

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Każdy ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo swoje i innych.

Pamiętajmy, że nawet pozornie błahe przewinienie może doprowadzić do tragedii.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama