Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Powiatowy konkurs plastyczny Ozdoba na Boże Narodzenie

Podziel się
Oceń

Powiat Rzeszowski serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „Ozdoba na Boże Narodzenie”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych.
Powiatowy konkurs plastyczny Ozdoba na Boże Narodzenie

Źródło: mat. powiatu rzeszowskiego

Nagrodzone prace przyozdobią choinkę, która jak co roku upiększy siedzibę Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

Technika wykonania pracy jest dowolna. Wielkość i  waga ozdoby muszą umożliwiać zawieszenie jej na choince.

Na konkurs można zgłosić 1 pracę.

Prace nadesłane na konkurs będą oceniane w 3 grupach wiekowych:

grupa 1 – wiek: dzieci w wieku przedszkolnym,

grupa 2 – wiek :7 – 10 lat,

grupa 3 – wiek : 11 – 15 lat.

Nagrodami w konkursie są gadżety promocyjne powiatu rzeszowskiego.

Celem konkursu jest:

Kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

Wprowadzenie w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Rozwijanie i prezentowanie uzdolnień artystycznych młodych ludzi.

Termin dostarczenia pracy/ozdoby bożenarodzeniowej w formie elektronicznej, od ogłoszenia konkursu do 11 grudnia 2023 r., na e-mail: [email protected]. Zdjęcie pracy konkursowej należy przesłać wraz z załącznikiem (zgoda uczestnika niepełnoletniego).

Czas udostepnienia na profilu Facebook Starostwa Powiatowego w Rzeszowie i zbierania polubień na wybraną pracę od 1 grudnia do 11 grudnia 2023 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 15 grudnia 2023 roku na profilu Facebook Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama