Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Uwaga kierowcy! Przygotujcie się na utrudnienia na DK19 w Boguchwale

Podziel się
Oceń

Na prawie półtorakilometrowym odcinku ul. Lubomirskiego w Boguchwale, w ciągu drogi krajowej nr 19, w środę drogowcy układać będą asfalt. Na kierowców czekają spore utrudnienia.
Uwaga kierowcy! Przygotujcie się na utrudnienia na DK19 w Boguchwale

Źródło: GDDKiA

Trwa ostatni element prac drogowych na drodze krajowej nr 19 w Boguchwale. Jak przekazała w środę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie, w środę od godz. 13 do czwartku do godz. 6 prowadzone będą roboty drogowe. 

Prace obejmują 1,8 km odcinek jezdni ul. Lubomirskiego, począwszy od granic z miastem Rzeszowem praktycznie do ścisłego centrum Boguchwały.

GDDKiA zapowiada, że prace prowadzone będą po dwóch stronach jezdni, a ruchem drogowym ręcznie kierować będą uprawnione do tego osoby. 

Prace na tym odcinku rozpoczęły się w czwartek i pierwotnie miały zakończyć się we wtorek. Najprawdopodobniej z powodu złych warunków atmosferycznych, w postaci opadów deszczu, układanie ostatniej warstwy asfaltu przesunięto na środę i czwartek. 

Krajowa "dziewiętnastka" jest kluczową drogą prowadzącą w kierunku przejścia granicznego ze Słowacją w Barwinku. Trwa budowa drogi ekspresowej S19, która odciąży tranzyt przez Boguchwałę i rozładuje korki. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama