Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Piotr Płocha ps. Brodinio - raper z Rzeszowa - poszukiwany listem gończym!

Podziel się
Oceń

Piotra Płocha, znanego jako Brodinio, ścigany jest listem gończym. Śledczy zarzucają mu założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających.
Piotr Płocha ps. Brodinio - raper z Rzeszowa - poszukiwany listem gończym!
Poszukiwany Piotr Płocha ps. Brodinio.

Źródło: fot. KWP Rzeszów

Zachodniopomorski XI Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie wydał list gończy za 43-letnim mieszkańcem Rzeszowa, który jest podejrzany o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

Piotr Płocha jest znany w środowisku muzycznym jako raper Brodinio. Występuje on w mediach społecznościowych, a jego twórczość cieszy się dużą popularnością. Okazuje się, że muzyka mogła być tylko przykrywką.

Zdaniem prokuratury Brodninio posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki. To miało mu pomóc rozkręcać przestępczy biznes. Śledczy uważają, że popularny raper z Rzeszowa kierował grupą przestępczą, która zajmowała się nabywaniem, transportem i wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grupa miała również charakter zbrojny, a jej członkowie byli uzbrojeni w broń palną.

Poszukiwany jest mężczyzna w wieku około 43 lat, o wzroście około 180 cm, szczupłej sylwetce i krótkich, czarnych włosach. Posiada tatuaże na ciele, w tym na klatce piersiowej i ramionach.

Osoby, które znają miejsce pobytu Brodinio lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie lub telefonicznie pod numer 47 821 24 31, lub z najbliższą jednostką Policji 112.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama