Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Śmiertelne potrącenie pod Rzeszowem. Trwa ustalanie tożsamości ofiary wypadku

Podziel się
Oceń

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek (23.11.) przed godz. 17 w Dynowie, w pow. rzeszowskim. Policja ustala, kto zginął pod kołami samochodu.
Śmiertelne potrącenie pod Rzeszowem. Trwa ustalanie tożsamości ofiary wypadku
Miejsce zdarzenia.

Źródło: Łukasz/Czytelnik Halo Rzeszów

Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny, który przechodząc na nieoświetlonym odcinku drogi wojewódzkiej 835 (obwodnica), został potrącony przez 50-letniego kierującego audi. Jak przekazała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, "trwa ustalanie tożsamości mężczyzny - ofiary potrącenia". Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że potrącony pieszy miał ok. 70 lat.

Wiadomo, że kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Dokładne okoliczności tego dramatycznego zdarzenia wyjaśnia policja. Na drodze wojewódzkiej 835 napotkacie na utrudnienia, które potrwają do ok. godz. 22. 

Policja zwraca uwagę na trudne warunki atmosferyczne i apeluje o ostrożność. Na drogach jest ślisko, a widoczność ogranicza padający deszcz lub deszcz ze śniegiem. Funkcjonariusze przypominają także o obowiązku stosowania przez pieszych elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Jednak warto założyć opaskę odblaskową lub użyć nawet latarki w telefonie wszędzie tam, gdzie możemy zostać niezauważeni przez innych uczestników ruchu drogowego. 

PRZECZYTAJ TAKŻE - ZDERZENIE DWÓCH BMW W RZESZOWIE:

 


Napisz komentarz
Komentarze
dynovia 23.11.2023 19:37
Czyli prawda w oczy kole moderatorze z pejsami

dynovia 23.11.2023 18:17
Na obwodnicy ciemno, brak oświetlenia nawet na skrzyżowaniach czy przejściach dla pieszych, jedynie żydki mają super jasno wokoło swojej enklawy, oczywiście za pieniądze podatnika

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama