Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Pożar domu w Rudnej Małej. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnych [FOTO]

Podziel się
Oceń

Ponad 3 godz. trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w domu jednorodzinnym w Rudnej Małej pod Rzeszowem.
Pożar domu w Rudnej Małej. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnych [FOTO]

Źródło: Rzeszów998

Do pożaru doszło w czwartek (23.11.), ok. godz. 14:40. W jednym z pomieszczeń mieszkalnych domu jednorodzinnego pojawił się ogień. Konieczna była natychmiastowa reakcja. Na miejsce skierowano strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu pracowało łącznie 6 zastępów strażaków.

- Podczas przeczesywania pomieszczeń domu zostajemy wsparci przez strażaków z PSP, gdzie wspólnymi siłami docieramy do miejsca pożaru, przystępując do gaszenia. Po opanowaniu sytuacji, przy użyciu wentylatora zostają oddymione pomieszczenia. Kolejne działania polegały na rozbiórce, oraz przelaniu pogorzeliska, w celu wykrycia ewentualnych zarzewi ognia - relacjonują strażacy z OSP Rudna Mała. 

Akcję gaśniczą zakończono ok. godz. 18. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama