Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pożar domu w Rudnej Małej. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnych [FOTO]

Podziel się
Oceń

Ponad 3 godz. trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w domu jednorodzinnym w Rudnej Małej pod Rzeszowem.
Pożar domu w Rudnej Małej. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnych [FOTO]

Źródło: Rzeszów998

Do pożaru doszło w czwartek (23.11.), ok. godz. 14:40. W jednym z pomieszczeń mieszkalnych domu jednorodzinnego pojawił się ogień. Konieczna była natychmiastowa reakcja. Na miejsce skierowano strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu pracowało łącznie 6 zastępów strażaków.

- Podczas przeczesywania pomieszczeń domu zostajemy wsparci przez strażaków z PSP, gdzie wspólnymi siłami docieramy do miejsca pożaru, przystępując do gaszenia. Po opanowaniu sytuacji, przy użyciu wentylatora zostają oddymione pomieszczenia. Kolejne działania polegały na rozbiórce, oraz przelaniu pogorzeliska, w celu wykrycia ewentualnych zarzewi ognia - relacjonują strażacy z OSP Rudna Mała. 

Akcję gaśniczą zakończono ok. godz. 18. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama