Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Mikołajkowy Super Sprint w Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko

Podziel się
Oceń

Już 3 grudnia na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko odbędzie się kolejna edycja imprezy Moto-Mikołaj. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników Mikołajkowy Super Sprint.
Mikołajkowy Super Sprint w Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko

Źródło: mat. prasowe

Impreza jest skierowana do wszystkich chętnych posiadaczy prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Trasa sprintu będzie miała długość 2 kilometrów i będzie składać się z różnych przeszkód, takich jak slalom, hamowanie awaryjne czy slalom równoległy.

Każda załoga będzie miała możliwość przejechania próbę sprawnościową trzykrotnie. Przejazdy będą odbywać się w godzinach od 11:30 do 13:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Mapka rajdu, mat. prasowe

Oprócz rywalizacji sportowej, impreza ma także cel charytatywny. Organizatorzy przeznaczą część wpływów z opłat startowych na wsparcie dla potrzebujących dzieci z Rzeszowa.

Szczegóły dotyczące imprezy:

  • Termin: 3 grudnia 2023
  • Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko
  • Godziny: 11:30-13:30
  • Zgłoszenia: do 30 listopada 2023 w formie elektronicznej na stronie: www.automobilrzesz.pl 

Zapraszamy do udziału w Mikołajkowym Super Sprint!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama