Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Pilot samolotu Ryanair z Londynu do Rzeszowa zasłabł za sterami!

Podziel się
Oceń

Państwowa Komisja Wypadków Lotniczych bada incydent, do którego doszło w zeszłą niedzielę w samolocie Ryanaira z Londynu do Rzeszowa. Główny pilot stracił przytomność.
Pilot samolotu Ryanair z Londynu do Rzeszowa zasłabł za sterami!

Źródło: Maciej Terpiński/Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (zdj. ilustracyjne)

Boeing 737-8 MAX Ryanair o rejestracji EI-IHW wykonujący lot FR-3472 z Londynu Luton do Rzeszowa Jasionki, w niedzielę 26 listopada musiał awaryjnie wylądować w Krakowie. Na wysokości ok. 11 tys. metrów, około 90 mil morskich na północny zachód od stolicy Małopolski, jeden z pilotów zasłabł. Drugi pilot, który przejął stery, podjął decyzję o natychmiastowym posadzeniu samolotu na najbliższym lotnisku. 

Po około 25 minutach samolot Ryanaira bezpiecznie wylądował na krakowskim lotnisku. Tam już na pilota wymagającego pilnej opieki medycznej czekał zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Polska Komisja Badania Wypadków Lotniczych uznała ten incydent za niebezpieczny i rozpoczęła procedurę wyjaśniającą. 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama