Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zima w Rzeszowie nie odpuszcza. Zobaczcie miasto wieczorową porą [FOTO]

Podziel się
Oceń

Pomimo trudności na drogach czy chodnikach, początek grudnia przyniósł nam prawdziwą zimę. Zobaczcie, jak wyglądał Rzeszów w sobotę wieczorem.
Zima w Rzeszowie nie odpuszcza. Zobaczcie miasto wieczorową porą [FOTO]
Pamiętacie "orzełki" na śniegu?

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Od rana na terenie miasta i całego regionu pada intensywny śnieg, który w ciągu kilku godzin spowodował, że ulice i chodniki pokryły się grubą warstwą śniegu. W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi, służby miejskie zostały postawione w stan gotowości. Na ulicach Rzeszowa pracują pługi i piaskarki, które starały się udrożnić drogi i chodniki. Jednakże, mimo ich wysiłków, w wielu miejscach w mieście panowały utrudnienia w ruchu.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ. KLIKNIJ PONIŻSZĄ FOTOGRAFIĘ I PRZEJDŹ DO GALERII:

fot. Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Największe problemy wystąpiły na drogach podmiejskich, gdzie śnieg padał najintensywniej. W niektórych miejscach drogi były nieprzejezdne, co powodowało utrudnienia w kursowaniu autobusów i samochodów osobowych.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. W ciągu dnia w całym regionie doszło do kilku wypadków, w których ucierpiało kilka osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama