Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Farma Rzeszowska zaprasza na sezon świąteczny [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Farma Rzeszowska, popularna atrakcja, już 4 grudnia rozpoczyna sezon świąteczny. W tym czasie będzie można podziwiać piękne dekoracje, spotkać Świętego Mikołaja i skosztować świątecznych przysmaków.
Farma Rzeszowska zaprasza na sezon świąteczny [ZDJĘCIA]
Zima dodała uroku świątecznego czasu na Farmie Rzeszowskiej.

Źródło: Wiktor Janowski

Sezon świąteczny potrwa do 23 grudnia. Farma będzie otwarta codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-18:00, a w weekendy od 12:00 do 18:00.

ZOBACZ ZDJĘCIA FARMY RZESZOWSKIEJ W ZIMOWEJ SCENERII:

Na gości Farmy Rzeszowskiej czekają m.in.:

  • Świąteczna stodoła w stylu amerykańskim z dekoracjami, żywym drzewkiem i miejscem do robienia zdjęć
  • "Złomek" czyli zabytkowy Ford F-1 z choinką na pace
  • karuzela (przejazd dodatkowo płatny 5 zł za 2 minuty)
  • urocza czerwona Nysa
  • magiczna szklarnia
  • piernikowe domki
  • żywe choinki (dodatkowo płatne)
  • żywa szopka
  • Święty Mikołaj
  • tysiące światełek

W strefie gastro dostępne będą tradycyjne świąteczne przysmaki, takie jak czerwony barszcz, pierogi, frytki, a także rozgrzewająca gorąca czekolada, herbata czy grzaniec.

Wstęp na sezon świąteczny jest płatny. Dzieci poniżej 2 lat oraz dzieci i dorośli z orzeczeniem niepełnosprawności mają wstęp wolny. Dzieci i młodzież do lat 17 płacą 20 zł, a dorośli 20 zł.

Zapraszamy na zimową przygodę na Farmie Rzeszowskiej!

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama