Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan

23-latek zaatakował nożem przechodniów, usłyszał zarzuty

Podziel się
Oceń

23-letni mężczyzna, który w piątek zaatakował nożem przechodniów na ulicy Czajkowskiego w Krośnie, usłyszał zarzuty narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
23-latek zaatakował nożem przechodniów, usłyszał zarzuty
23-latek został aresztowany.

Źródło: KMP Krosno

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 13. Policjanci zostali powiadomieni, że na ulicy Czajkowskiego mężczyzna uzbrojony w nóż grozi przechodniom. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Funkcjonariusze zauważyli na ulicy mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Mężczyzna na widok radiowozu próbował się oddalić, jednak został szybko zatrzymany.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa noże.

Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli środki odurzające oraz urządzenia wykorzystywane do porcjowania i dystrybucji narkotyków.

Prokuratura Rejonowa w Krośnie przedstawiła 23-latkowi zarzut narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających.

Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu świadków zdarzenia. Każdy, kto ma informacje w tej sprawie, może skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Krośnie pod numerami telefonu 47 828 33 10 lub 112.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama