Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Rzeszowski Dom Kultury uruchamia zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci

Podziel się
Oceń

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zimowe półkolonie, które odbędą się w terminie od 29 stycznia do 9 lutego 2024 roku. Półkolonie będą odbywały się w dwunastu filiach RDK, w godzinach 7:00-16:30.
Rzeszowski Dom Kultury uruchamia zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci
Ferie zimowe to nie tylko nuda przed komputerem.

Źródło: RDK Rzeszów

Program półkolonii jest bardzo bogaty i różnorodny. Dzieci będą miały okazję do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także do rozwijania swoich talentów i zainteresowań.

W ramach półkolonii przewidziano m.in.:

  • zajęcia sportowe i rekreacyjne, takie jak: łyżwiarstwo, lodowisko, narciarstwo, sanki, kuligi, gry i zabawy ruchowe;
  • warsztaty artystyczne, takie jak: plastyka, muzyka, taniec, teatr, film;
  • zajęcia edukacyjne, takie jak: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia plastyczne, zajęcia z robotyki;
  • wycieczki i wyjazdy, takie jak: wizyta w zoo, wizyta w Muzeum Etnograficznym, wizyta w Muzeum Przyrodniczym;

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 430 zł za turnus. Dla posiadaczy „Rzeszowskiej Karty Rodziny” lub karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” opłata wynosi 270 zł za jeden tydzień.

Zapisy na półkolonie rozpoczną się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 i prowadzone będą do dnia 15 grudnia 2023 roku lub wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą online poprzez formularze zgłoszeniowe.

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty, a nad ciekawym i bezpiecznym przebiegiem wypoczynku czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów.

Regulamin oraz szczegółowe programy półkolonii dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl, na której w dniu startu zapisów udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama