Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Mężczyzna zginął w pożarze domu na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu w Szówsku niedaleko Jarosławia. Pożar został zgłoszony tuż przed godziną 5. rano.
Mężczyzna zginął w pożarze domu na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]
Zdjęcie z miejsca pożaru.

Źródło: KP PSP Jarosław

Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnych z powiatu jarosławskiego.

- W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęty był cały drewniany dom - informuje bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. - Po przy gaszeniu ognia w pogorzelisku strażacy odnaleźli ciało mężczyzny - przekazał strażak.

Przyczyny pojawienia się ognia zostaną ustalone. Tylko od początku października, umownego okresu rozpoczęcia okresu zimowego, podkarpaccy strażacy wyjeżdżali do ponad 230 pożarów w domach i mieszkaniach. 6 osób zginęło, a 15 trafiło do szpitala.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA POŻARU:


 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama