Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Mikołaj ze Słodkiej Taksówki rozdawał prezenty rzeszowianom [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Co to było za popołudnie i wieczór! W środę na ulicach Rzeszowa pojawił się Mikołaj, który przy świątecznej muzyce granej ze Słodkiej Taksówki, rozdawał mieszkańcom miasta słodkości i upominki. Kto stoi za tą akcją?
Mikołaj ze Słodkiej Taksówki rozdawał prezenty rzeszowianom [ZDJĘCIA]

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Słodka Taksówka to prawdziwy ewenement na rzeszowskich drogach. Po wejściu do busa prowadzonego przez Kamila Winiarskiego, społecznika z Rzeszowa, możemy zobaczyć mikrofony, a po zajęciu miejsca usłyszymy propozycję zaśpiewania swoich ulubionych utworów. Słodka Taksówka to nie tylko zwykły środek transportu. To także mobilne karaoke, które pozwala każdemu poczuć się jak prawdziwa gwiazda estrady. W aucie znajduje się profesjonalny sprzęt nagłaśniający, dzięki czemu każdy może zaśpiewać swoje ulubione piosenki. Kamil Winiarski chętnie udziela wskazówek i pomaga pokonać tremę.

6 grudnia Kamil Winiarski założył strój Mikołaja, kupił słodkości, drobne prezenty i wybrał się na ulice miasta, aby choć na chwilę sprawić uśmiech mieszkańcom Rzeszowa. Swoją Słodką Taksówkę parkował w wielu miejscach, włączał świąteczną muzykę i sprawiał radość napotkanym osobom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

- Mikołaje są w galeriach, w niedzielę był na rzeszowskim Rynku. Więcej ich nie widać. Stąd pomysł, żeby założyć strój Mikołaja, jeździć mobilną taksówką po mieście i rozdawać prezenty dzieciom i dorosłym - mówił. Oprócz słodkości do osób, które podchodziły do Mikołaja (Kamila Winiarskiego), trafiały też drobne prezenty. Jak mówił właściciel Słodkiej Taksówki, zdobył je dzięki uprzejmości przedsiębiorców - sponsorów. - Dzięki temu mogłem uszczęśliwić kilkoro dzieci - powiedział Kamil Winiarski. 
 

Mikołaj ze Słodkiej Taksówki planuje powtórzyć swoją akcję w najbliższą sobotę - 9 grudnia. 

Nagrania z wokalnych wyczynów mieszkańców i przyjezdnych można obejrzeć na profilu Słodka Taksówka na TikToku. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak śpiewa się w Słodkiej Taksówce i przekonać się, że każdy może być gwiazdą.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama