Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Śmiertelny wypadek w Pustkowie-Osiedlu. Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę

Podziel się
Oceń

W czwartek, 7 grudnia, w Pustkowie-Osiedlu doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 58-letni mieszkaniec gminy Dębica. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w latarnię oraz znak drogowy.
Śmiertelny wypadek w Pustkowie-Osiedlu. Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę
Miejsce wypadku.

Źródło: OSP Brzeźnica

W wyniku uderzenia znak przewrócił się, uderzając w 68-letnią pieszą, która doznała złamania nogi.

Jak wynika z ustaleń policji, do wypadku doszło około godziny 15 na drodze powiatowej między Paszczyną a Kochanówką. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda 58-letni mężczyzna, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w latarnię oraz znak drogowy. W wyniku uderzenia, znak przewrócił się, uderzając w 68-letnią pieszą, która szła poboczem.

Na miejsce wypadku natychmiast przyjechali ratownicy medyczni, którzy udzielili pomocy poszkodowanym. 68-letnia piesza doznała złamania nogi i została przewieziona do szpitala. Niestety, 58-letni kierowca nie przeżył wypadku. Jego ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Rzeszowie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Sekcja ma wyjaśnić, co było przyczyną wypadku. Możliwe, że 58-letni mężczyzna utracił przytomność w wyniku uderzenia w latarnię, lub też inne aspekty zdrowotne, spowodowały jego śmierć.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
MonikaN 11.12.2023 08:22
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama