Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Policjant z Jarosławia prosi o pomoc dla swojego syna Natana

Podziel się
Oceń

5-letni Natanek, syn policjanta z Jarosławia, cierpi na poważne schorzenia neurologiczne. Chłopiec nie chodzi, nie mówi i ma duże problemy z jedzeniem. Lekarze są zgodni, że Natanek potrzebuje intensywnej rehabilitacji, aby mógł zacząć normalnie funkcjonować.
Policjant z Jarosławia prosi o pomoc dla swojego syna Natana
Na zdjęciu 5-letni Natanek ze swoim tatą.

Źródło: KPP Jarosław

Tata Natanka, policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, prosi o pomoc w walce o zdrowie swojego syna.

Natan urodził się zdrowym dzieckiem. W wieku 4 miesięcy rodzice zauważyli, że chłopiec nie rozwija się tak, jak powinien. Miał problemy z utrzymaniem głowy, nie przekręcał się na boki, a jego rozwój ruchowy był opóźniony.

Po wielu badaniach lekarze postawili diagnozę - niedowład wiotki 4-kończynowy. Schorzenie to polega na osłabieniu lub zaniku mięśni w czterech kończynach. W przypadku Natanka niedowład jest bardzo silny, przez co chłopiec nie chodzi, nie mówi i ma duże problemy z jedzeniem.

Lekarze są zgodni, że Natanek potrzebuje intensywnej rehabilitacji, aby mógł zacząć normalnie funkcjonować. Chłopiec powinien uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych metodą Vojty, które kosztują 3 tys. zł za turnus.

Rodzice Natanka nie są w stanie sami pokryć kosztów rehabilitacji. Dlatego policjant z Jarosławia prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą wesprzeć jego syna.

Natanka można wspomóc przez zbiórkę na siepomaga.pl 

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama