Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Sport niosący dobro – turniej siatkówki z licytacją dla dzieci

Podziel się
Oceń

W sobotę (16 grudnia) o godzinie 10:00 na hali Politechniki Rzeszowskiej rozpoczął się drugi Turniej Piłki Siatkowej. Wydarzenie pod hasłem „Rozwiń z nami skrzydła” połączone jest ze zbiórką na rzecz domu dziecka w Strzyżowie. Licytacje rozpoczną się o godzinie 18:00.
Sport niosący dobro – turniej siatkówki z licytacją dla dzieci

Autor: Natalia Toropiła/Halo Rzeszów

Sportowa integracja wielu środowisk i pokoleń? Czemu nie! Udział w turnieju biorą pracownicy i studenci Politechniki Rzeszowskiej, byli zawodnicy, trenerzy, nauczyciele, przedsiębiorcy, a także wolontariusze Natchnieni Bieszczadem i sympatycy stowarzyszenia. Wstęp do strefy widowni jest bezpłatny. Na miejscu jest kącik dla dzieci pod postacią dmuchanego zamku oraz stoisko, na którym można kupić pamiątkowe gadżety Natchnionych Bieszczadem. Wydarzenie planowo potrwa do godz. 19:00

Plakat wydarzenia, źródło: Natchnieni Bieszczadem
Obejrzyj fotorelację z porannych meczów

Zbiórka dla domu dziecka w Strzyżowie

- Będziemy mieli dwie formy licytacji. Jedna to taka stolikowa, gdzie są przedmioty i kartki – będzie sobie można wpisywać kto, ile i za co daje, a później będzie robiona druga, taka właściwa licytacja – zdradzają organizatorzy.

Aby się przekonać o tym, co dokładnie zostało przygotowane do licytacji, warto się wybrać. Wydarzenie odbywa się na hali Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. Poznańskiej 2A w Rzeszowie. W galerii zdjęć uchylimy jedynie rąbka tajemnicy.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama