Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Sąsiedzi Zbierają Nakrętki dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Podziel się
Oceń

W Rzeszowie rozpoczęła się akcja "Sąsiedzi Zbierają Nakrętki". Jej celem jest zebranie 70 ton plastikowych nakrętek, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie miesięcznego leczenia dla 14 dzieci z Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Sąsiedzi Zbierają Nakrętki dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci
Nakrętki mają olbrzymią wartość. Nie wyrzucaj ich, a zbieraj.

Dzieci, które potrzebują pomocy, zmagają się z chorobami nowotworowymi, metabolicznymi, układu krążenia oraz złożonymi wadami rozwoju. Każda zebrana nakrętka to krok w stronę uśmiechu na ich twarzach.

Akcja potrwa od 12 grudnia 2023 r. do 31 maja 2024 r. Dołączyć do niej może każdy, kto chce pomóc potrzebującym dzieciom. Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki i dostarczyć je do jednego z punktów zbiórki, które zostaną ogłoszone wkrótce.

Organizatorzy akcji przygotowali również konkurs "Zbieraj i Wygrywaj!". W jego ramach osoby, które zbiorą najwięcej nakrętek, otrzymają nagrody. Szczegóły konkursu zostaną ogłoszone 4 maja 2024 r.

Akcję "Sąsiedzi Zbierają Nakrętki" wspierają znani i zasłużeni ludzie z regionu. Patronami wydarzenia są m.in. Tomasz Friedlander, Maciej Pałac, Halo Rzeszów, Kancelaria Prawna Poznań RPMS Staniszewski & Wspólnicy, Hospicjum Dla Dzieci Rzeszów, Buenos Dias, Signor Pizza Rzeszów oraz Sąsiedzi Rzeszów.

Organizatorzy akcji podkreślają, że nawet małe gesty mogą mieć ogromny wpływ na życie innych. Każda zebrana nakrętka to krok w stronę lepszego jutra dla chorych dzieci.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama