Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Poważny wypadek w Zadąbrowiu pod Przemyślem. Zderzenie autokaru z ciężarówką!

Podziel się
Oceń

Do wypadku doszło ok. godz. 13 w poniedziałek (8.01.) na drodze krajowej 77 w Zadąbrowiu przy węźle "Przemyśl" autostrady A4. Ponad 20 osób zostało poszkodowanych.
Poważny wypadek w Zadąbrowiu pod Przemyślem. Zderzenie autokaru z ciężarówką!
Miejsce zdarzenia.

Źródło: KP PSP Jasło

Jak przekazał wstępnie Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, doszło do zderzenia autokaru z pasażerami z ciężarówką. 

Jak ustaliła redakcja Halo Rzeszów, na miejscu pracuje kilka zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej, kilka zespołów ratownictwa medycznego oraz policja.  Według naszych ustaleń jest wielu rannych, a sam wypadek został zakwalifikowany jako zdarzenie masowe. - Rannych jest kilkanaście osób - poinformował Bartosz Wilk. Liczba poszkodowanych osób sięga ponad 20 - wynika z naszych ustaleń.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Autokar, przewożący około 50 osób z Katowic do Arłamowa, zderzył się z tyłem ciężarówki - przekazała straż pożarna. Na miejscu udzielana jest pomoc przez załogi ratownictwa medycznego, skupiająca się na 12 najbardziej poszkodowanych osobach.

Zjeżdżając z autostrady wbił się w naczepę tira

- Autokarem podróżowały 52 osoby. Na miejsce wezwany został śmigłowiec LPR, który przetransportował jedną osobę do szpitala. W działania ratownicze zaangażowanych jest sześć zastępów straży pożarnych - przekazał bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Chociaż obrażenia nie zagrażają życiu poszkodowanych, sytuacja jest nadal dynamiczna, a służby dokładnie analizują okoliczności wypadku. 

Wstępne ustalenia wskazują, że autokar zjeżdżając z autostrady A4, wjechał w ostatniego tira, czekającego w kilkudziesięciokilometrowej kolejce na odprawę na przejściu granicznym w Medyce. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 08.01.2024 23:14
Komentarz zablokowany

tuzil 08.01.2024 14:31
a policji nie ma, tysiace ukrainskich ciezarowej stoja, czesto nawet nie na awaryjnych, o trojkącie ostrzegawczym można pomarzyć... odblaski zaklejone śniegiem. Kto stoi za tymi prostestami? Emeryci której służby i ich agentura stoi za tym protestem?! Ludzie umierają, tracą kończyny... bo jakiś nietykalny emerytowany milioner-UOPek czy inny milioner z "wojskówką" w CV postanowili zablokować polskie drogi?! Prawie 2 miesiące trwa ten cyrk. Nie dajcie się oszukać moi drodzy czytelnicy, gdyby chodziło o interesy Kowalskiego i Nowaka już dawno OPP zrobiłoby porządek z tymi 20-30 osobami blokującymi granicę z Ukrainą.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama