Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Poszukiwany listem gończym wydanym przez rzeszowski sąd ukrywał się w oborze

Podziel się
Oceń

30-letni mieszkaniec gminy Jarosław, który był poszukiwany listem gończym, został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Gdy wrócił, został namierzony przez kryminalnych. Schował się w oborze pomiędzy balami z sianem.
Poszukiwany listem gończym wydanym przez rzeszowski sąd ukrywał się w oborze

Źródło: archiwum

Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukrywał się poza granicami Polski od października 2023 roku. Był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. 

30-latek nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności, orzeczonej w związku ze złamaniem sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policjanci posiadali informację, że mężczyzna wrócił do Polski. 11 stycznia 2024 roku udali się do jego miejsca zamieszkania w gminie Jarosław. Na posesji zauważyli poszukiwanego, który na widok policjantów zaczął uciekać i wbiegł do obory. Funkcjonariusze odnaleźli go na poddaszu. Był schowany pomiędzy balami z sianem. Kryminalni zatrzymali 30-latka.

Mieszkaniec gminy Jarosław został doprowadzony do komendy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama