Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego na ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego, do którego doszło 19 grudnia 2023 r. około godz. 14.30 w Rzeszowie na ul. Ofiar Katynia.
Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego na ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie

Źródło: archiwum

Z ustaleń policji wynika, że nieustalony kierujący pojazdem marki BMW koloru czerwonego, o nieustalonym numerze rejestracyjnym, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na przejściu dla pieszych. - W wyniku potrącenia pieszy doznał obrażeń ciała, ale nie wymagał hospitalizacji - przekazuje asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. - Kierujący pojazdem po upewnieniu się, czy pieszy nie wymaga pomocy, odjechał z miejsca zdarzenia - dodaje policjant. 

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą postępowanie w sprawie tego zdarzenia. Wszystkich osoby, które mogą mieć wiedzę na temat powyższego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 821 34 56 lub 47 821 3450.

Świadkowie kluczowi dla wyjaśnienia sprawy

Świadkowie zdarzenia mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia sprawy. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogły widzieć, co wydarzyło się na ul. Ofiar Katynia 19 grudnia 2023 r., o kontakt z nimi. Ich zeznania mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kierującego pojazdem i w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze

Policja przypomina o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w miejscach, gdzie znajdują się przejścia dla pieszych. Kierujący powinni pamiętać, że mają obowiązek ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Z kolei piesi powinni zachować szczególną ostrożność i upewnić się, że kierujący pojazdem ustąpi im pierwszeństwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama