Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragiczny wypadek w Iwoniczu. 78-latka zginęła potrącona przez samochód

Podziel się
Oceń

W sobotę (13.01.) około godziny 17 w Iwoniczu doszło do tragicznego wypadku. Kierujący citroenem potrącił przechodzącą przez jezdnię 78-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń, piesza zmarła.
Tragiczny wypadek w Iwoniczu. 78-latka zginęła potrącona przez samochód

Źródło: KMP Krosno

Do zdarzenia doszło na ul. Floriańskiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni kierujący citroenem, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych.

Kierujący niezwłocznie podjął czynności reanimacyjne wobec poszkodowanej, które kontynuował przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Obrażenia 78-latki okazały się jednak poważne i pomimo udzielonej pomocy, życia kobiety nie udało się uratować. Kierujący citroenem był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policja apeluje o ostrożność

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię. Należy pamiętać, że piesi mają zawsze pierwszeństwo przed pojazdami, ale to oni muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Przechodząc przez jezdnię, należy korzystać z przejścia dla pieszych, a jeśli nie ma takiego przejścia, należy upewnić się, że nie nadjeżdża żaden pojazd. Kierowcy również powinni zachować szczególną ostrożność w pobliżu przejść dla pieszych i ustępować pierwszeństwa pieszym.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama