Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Policja poszukuje mężczyzny, który "na policjanta" oszukał na 60 tysięcy złotych

Podziel się
Oceń

Policjanci z Przemyśla poszukują mężczyzny, który w dniu 13.10. 2023 roku oszukał mieszkańca Przemyśla na kwotę blisko 60 tysięcy złotych. Oszust podał się za policjanta.
Policja poszukuje mężczyzny, który "na policjanta" oszukał na 60 tysięcy złotych

Źródło: KMP Przemyśl

Oszust poinformował go, że padł ofiarą nieuczciwych pracowników banku i że jego oszczędności są zagrożone. Pokrzywdzony, pod presją, udał się do banku i wypłacił wszystkie pieniądze. Następnie przekazał je wskazanej przez oszusta osobie.

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który odebrał pieniądze.

Wizerunek mężczyzny, który odebrał pieniądze od pokrzywdzonego, został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mężczyzna ma około 30-35 lat, jest ubrany w czarną kurtkę, szarą czapkę i niebieskie jeansy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu pod numerem telefonu 47 823 34 22 lub 47 823 33 10.

Oszustwa metodą „na policjanta” to wciąż aktualny problem

Oszustwa metodą „na policjanta” to wciąż aktualny problem, który dotyka coraz więcej osób. Oszuści wykorzystują wiarygodność mundurowych, aby przekonać swoje ofiary do przekazania im pieniędzy. W takich sytuacjach ważne jest, aby zachować spokój i nie podejmować pochopnych decyzji. W razie wątpliwości zawsze należy skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

Jak ustrzec się przed oszustwem metodą „na policjanta”:

  • Nie podejmuj żadnych poleceń od osób, które podają się za policjantów.
  • Nigdy nie przekazuj pieniędzy osobom, których nie znasz.
  • Jeśli otrzymasz telefon od osoby, która podała się za policjanta, poproś o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru służbowego.
  • Jeśli masz wątpliwości, czy osoba, z którą rozmawiasz, jest policjantem, zadzwoń na numer alarmowy 112.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama