Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

WOŚP w Rzeszowie. Wiele wydarzeń i atrakcji. Sprawdźcie program imprezy

Podziel się
Oceń

Już 28 stycznia na rzeszowskim Rynku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegoroczne hasło brzmi: "Tu wszystko gra OK!".
WOŚP w Rzeszowie. Wiele wydarzeń i atrakcji. Sprawdźcie program imprezy

Źródło: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

W 2024 roku miłośnicy muzyki i dobrej zabawy będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku na rzeszowskim Rynku. Główną gwiazdą 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) będzie utalentowana wokalistka Kasia Popowska, autorka niezapomnianego hitu "Przyjdzie taki dzień" sprzed dziewięciu lat. Wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 28 stycznia 2024 r., w ostatnią niedzielę miesiąca, zainauguruje hasło "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

To będzie fajny dzień 

W programie tego wyjątkowego wieczoru znajdą się nie tylko koncerty muzyczne, ale także bogata oferta atrakcji dla mieszkańców i gości Rzeszowa. Na rzeszowskim Rynku pojawią się nie tylko artyści lokalni, ale również ci z całej Polski, prezentując swoje umiejętności i twórczość.

Moc atrakcji przygotowana na ten dzień obejmuje prezentacje firm, uczelni, domów kultury i klubów sportowych działających w mieście. Rzeszowski Rynek stanie się areną kreatywności, pokazując różnorodność i bogactwo lokalnej społeczności. Wśród uczestników sceny pojawią się także Pejdżer i Damian Ukeje, zapewniając niezapomniane chwile wszystkim zgromadzonym.

Podczas finału WOŚP w Rzeszowie nie zabraknie również wyjątkowych wydarzeń. Planowana jest parada wolontariuszy, barwny korowód osób zaangażowanych w pomoc potrzebującym. Rzeszowski Klub Morsów oraz żużlowcy Texom Stal Rzeszów przygotowali widowiskowe pokazy, które dostarczą emocji nie tylko miłośnikom sportu, ale także wszystkim, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wyjątkowym dniu.

Na scenie pojawią się również artystyczne projekty, takie jak występy zespołów Billy Ghost, Black Job, Bimbronauci oraz oczywiście Pejdżer i Damian Ukeje. Gwiazdą wieczoru bez wątpienia będzie Kasia Popowska, która swoją charyzmą i talentem zdobyła serca fanów. Jej ostatni album, wydany w 2020 roku, pokazuje szeroki zakres artystycznych możliwości wokalistki, a przebój "Przyjdzie taki dzień" wciąż elektryzuje słuchaczy.

Rzeszowski sztab WOŚP, działający przy Miejskim Domu Kultury, już teraz zachęca do wzięcia udziału w wielu atrakcyjnych aukcjach, z których dochód zasili konto WOŚP. Sportowy dzień z Prezydentem Konradem Fijołkiem. Wizyta w parku maszyn klubu żużlowego Texom Stal Rzeszów i wspólny trening żużlowy pod okiem trenera - to jedna z aukcji przygotowana przez prezydenta Rzeszowa. 

Program imprezy:

14:00 - korowód wolontariuszy, który wyruszy na Rynek, spod okrągłej kładki dla pieszych im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Towarzyszyć im będzie 21. Brygada Strzelców Podhalańskich.

14:00 - 18:00 Pokaz wozów bojowych 21. Brygada Strzelców Podhalańskich 
Miejsce: ul. Słowackiego (na wysokości kamienicy nr 17a i ul. Matejki na wysokości restauracji Kuk Nuk)

14:00 - 18:00 płyta Rynku w Rzeszowie:

  • Żużlowcy Texom Stal Rzeszów
  • Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego
  • Związek Kynologiczny w Polsce oddział Rzeszów
  • Konna Straż Ochrony i Tradycji
  • Rzeszowski Klub Morsów Sopelek
  • Steel Roses MC Rzeszów
  • Pracownia Minecraft i Druku 3D (Centrum Młodzieży w Rzeszowie)
  • RDK – warsztaty tematyczne dla dzieci i młodzieży
  • Warkoczykarnia 
  • Mobilna Filharmonia 

i wiele więcej!

15:00 - 21:00 - koncerty: Billy Goats, Black Job, Bimbronauci, Pejdżer, Damian Ukeje, Kasia Popowska

20:00 - światełko do nieba - Labareda Laser&Led Show

Cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
Reklama
News will be here
Reklama