Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

32. Finał WOŚP w Tyczynie. Zapowiada się na mocne granie!

Podziel się
Oceń

Sztab WOŚP w Tyczynie już przygotowuje się do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Jak co roku, organizatorzy przygotowali dla mieszkańców Tyczyna i okolic wiele atrakcji.
32. Finał WOŚP w Tyczynie. Zapowiada się na mocne granie!
Objazdowy Finał WOŚP, czyli przejazd specjalnej kolumny pojazdów z radosnym graniem wolontariuszy WOŚP trasą przez 5 gmin (Chmielnik, Hyżne, Błażowa, Lubenia oraz Tyczyn).

Główna impreza finałowa odbędzie się na Hali Sportowej przy SP w Tyczynie (dawne gimnazjum). W programie przewidziano m.in.:

  • występy artystyczne, w tym zespołów muzycznych, tancerzy i kabaretów
  • pokazy i animacje dla dzieci
  • stoiska z różnymi atrakcjami, m.in. gastronomicznymi, edukacyjnymi i rozrywkowymi

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Sztab WOŚP w Tyczynie mają na celu zebranie jak największej kwoty na cel 32. Finału WOŚP, którym są płuca po pandemii.

Oprócz głównej imprezy finałowej, w Tyczynie odbędą się również inne wydarzenia związane z 32. Finałem WOŚP:

  • Objazdowy Finał WOŚP, czyli przejazd specjalnej kolumny pojazdów z radosnym graniem wolontariuszy WOŚP  trasą przez 5 gmin (Chmielnik, Hyżne, Błażowa, Lubenia oraz Tyczyn). Jak w poprzednich latach trasę przejadą zabytkowe, kultowe samochody, ale i nie tylko.

 - Zaczynamy o godzinie 9:00, spod siedziby naszego Sztabu #4114 - ul. Św. Krzyża 14/203, Tyczyn. Jeśli chcesz nas wesprzeć lub masz samochód, który chcesz pokazać podczas naszego objazdu, dołącz do nas na naszym pierwszym przystanku w Tyczynie o 9:00 - zapraszają organizatorzy. 

Sztab WOŚP w Tyczynie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości miasta do udziału w wydarzeniach związanych z 32. Finałem WOŚP. Wspólne działania pozwolą zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc potrzebującym. Organizatorzy orkiestrowego grania w Tyczynie prowadzą także szereg licznych, ciekawych aukcji. Można wylicytować, m.in.: zwiedzanie "Karpatki" maszyny, która będzie drążyć tunel pod drogę ekspresowa S19, gitarę kolekcjonerską z autografami zespołów EKT Gdynia, Kłusem z Blusem, Majtki Bosmana, Klang, North Cape i CEO Ecosand Ukraine Sun City Guitars - Vira Bekysh, koszulkę z autografami piłkarzy Stali Rzeszów, zestaw gadżetów od perkusisty zespołu HUNTER - Dariusza „Daray” Brzozowskiego oraz wiele więcej

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez Sztab WOŚP w Tyczynie można znaleźć na stronie internetowej sztabu oraz na jego profilu na Facebooku.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama