Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej w okolicy parkingu przy Rejtana 22

Podziel się
Oceń

Rzeszowska policja szuka świadków potrącenia pieszej w okolicy parkingu przy ulicy Rejtana 22, niedaleko Millenium Hall.
Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej w okolicy parkingu przy Rejtana 22

Źródło: archiwum

W dniu 19 stycznia 2024 roku, około godziny 20:10, na drodze wyjazdowej z parkingu przy bloku Rejtana 22, na wysokości Millenium Hall, doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący nieznanym pojazdem osobowym potrącił pieszą, która w wyniku tego incydentu doznała obrażeń ciała. Policja apeluje do społeczności o współpracę w zebraniu informacji na temat tego niebezpiecznego wypadku.

W chwili obecnej śledczy nie dysponują dostatecznymi danymi dotyczącymi pojazdu ani tożsamości kierowcy, który odpowiedzialny jest za to tragiczne zdarzenie. - W związku z tym, apelujemy do wszystkich osób, które były świadkami tego incydentu lub mogą posiadać informacje na temat pojazdu biorącego udział w wypadku, o skontaktowanie się z Referatem ds Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie - przekazuje asp. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 

Referat ten mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 11 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, w pokoju nr 6. Można również kontaktować się telefonicznie pod numerami: 47 821 34 56 lub 47 821 34 50.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama