Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Nastolatek hulajnogą uszkodził wiatę przystankową w Głogowie Małopolskim

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (22.01.) policjanci z Głogowa Małopolskiego zostali powiadomieni o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy ulicy Jana Pawła II. Na miejscu zdarzenia okazało się, że szyba wiaty została rozbita.
Nastolatek hulajnogą uszkodził wiatę przystankową w Głogowie Małopolskim

Źródło: archiwum

Funkcjonariusze, w rozmowie ze świadkiem zdarzenia, ustalili rysopisy trzech osób, które mogły mieć związek z uszkodzeniem wiaty. Mundurowi rozpoczęli ich poszukiwania. W niedalekiej odległości, w parku miejskim, zauważyli trzech nastolatków. Jeden z nich prowadził hulajnogę, którą miała zostać rozbita szyba.

Policjanci zatrzymali trzech nieletnich i przewieźli ich na komisariat. 14-latkowie przyznali, że byli na przystanku, a jeden z nich przyznał się do winy.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz wstępnie ustalili wartość uszkodzonego mienia na tysiąc złotych.

Sprawa nieletnich została przekazana do Sądu Rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie chłopca.

Policja apeluje o rozwagę

Policja apeluje do rodziców i opiekunów dzieci o rozmowy z nimi na temat bezpieczeństwa i konsekwencji podejmowanych przez nich działań. Młodzi ludzie powinni być świadomi, że łamanie prawa może mieć poważne konsekwencje, w tym również karne.

W przypadku zauważenia osób, które niszczą mienie publiczne, należy niezwłocznie powiadomić policję.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama