Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wieczorny pożar przy ul. Rymanowskiej. Spłonęły trzy samochody

Podziel się
Oceń

Trzy samochody osobowe spłonęły w środę późnym wieczorem na parkingu przy ulicy Rymanowskiej w Rzeszowie. Sprawę pożaru bada policja.
Wieczorny pożar przy ul. Rymanowskiej. Spłonęły trzy samochody

Źródło: archiwum

Do pożaru doszło w środę (24.01.) po godzinie 22. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, pierwszym pojazdem, który stanął w ogniu, był Ford Fiesta, wyposażony w instalację gazową. Asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, sugeruje, że pożar mógł być spowodowany zwarciem w akumulatorze tego konkretnego modelu. - Najprawdopodobniej w Fordzie doszło do zwarcia w akumulatorze – mówi rzeczniczka.

Ogień z Forda szybko przeniósł się na sąsiadujące z nim pojazdy – Volvo oraz Mercedesa. Mercedes z poniesionymi stratami na prawym boku i wnętrzu, a Volvo z nadpalonym lewym bokiem i uszkodzeniami w środku, stały się kolejnymi ofiarami żywiołu.

Kapitan Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, informuje, że akcję gaśniczą prowadziło siedmiu strażaków, którzy skutecznie opanowali pożar w ciągu 30 minut. Niestety, Ford Fiesta został kompletnie strawiony przez płomienie.

 - Nikomu nic się nie stało  – dodaje kpt. Czerwonka, niosąc, chociażby odrobinę pocieszenia dla poszkodowanych właścicieli.

Mimo że wysokość strat nie jest jeszcze znana z powodu braku złożonych wniosków o ściganie, policja już zapowiada powołanie biegłego ds. pożarnictwa. Jego ekspertyza ma rzucić światło na okoliczności, które doprowadziły do tragedii na parkingu przy Rymanowskiej.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama